Survivor Yiğit'ten flaş açıklamalar

Survivor Yiğit'ten flaş açıklamalar

Tv8'de yayınlanan Survivor bütün heyecanı ile devam ediyor. Survivor yarışmasından elenen Yiğit, yaptığı açıklamalarla takipçilerini şaşırttı. Adaya erken veda eden Yiğit Volkan ve Erdi'ye kırgın olarak oradan ayrıldığını söyledi.

Survivor Yiğit'ten flaş açıklamalar

Son günlerin en çok izlenen programı Survivor olmaya devam ediyor. Survivor adasından elenen Yiğit konuk olduğu programda flaş açıklamalarda bulundu. Adadan Erdi ve Volkan'a kırgın olarak ayrıldığını söyleyen Yiğit, Volkan'ın yola çıktığı insanları yolda buldukları ile değiştiğini söyledi. 

TV8'de yayınlanan 'Survivor Panorama' programına konuk olan Yiğit İzik, "Normal hayatta neysem Survivor'da da öyle davrandım. Oraya Survivor yaşamaya gittim, polemik yaşamaya değil. Farklı bir deneyim oldu. Gerçekten zor bir deneyimdi. Yapmak istediğim her şeyi yaptım" dedi.


Adaya erken veda eden Yiğit, "Kırgın olduğun kimse var mı?" sorusuna, "Var tabii ki. Volkan ve Erdi. Daha çok Volkan şaşırttı. İlk başta Volkan hep bizim yanımızdaydı. Bu nedenle ona çok kırgınım. Yola çıktığı insanlar bizdik. Yolda bulduğu insanlara bizi değişti. 'Ben onlarla yapamam' diyordu." yanıtını verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü