Survivor Ogeday'ın kardeşi hasta mı Ogeday kardeşine mesaj gönderdi

Survivor Ogeday'ın kardeşi hasta mı Ogeday kardeşine mesaj gönderdi

Survivor adasında Gönüllüler takımında yer alan Ogeday Girişken oyunlarda gösterdiği performans ile dikkatleri üzerine çekiyor.Kürek sporcusu olan Ogeday Girişken eğitimini BESYO'da tamamlamış bir sporcu olup ülkemizi milli forma ile temsil etmektedir.

Survivor Ogeday'ın kardeşi hasta mı Ogeday kardeşine mesaj gönderdi

Survivor'un şampiyonlukta iddialı isimlerinden biri olan Ogeday oynadığı oyunlar ve güce dayalı oyunlarda gösterdiği başarı ile dikkatleri üzerine topluyor.Peki Ogeday Girişken kimdir ailesi ve hayaı hakkında bazı bilgileri sizler için derledik.. Ogeday Girişken, 1992 yılında İstanbul'da doğmuştur. Eğitimini Marmara Üniversitesi BESYO’da tamamlamıştır. Fenerbahçe kürek takımında lisanslı sporcu olan Ogeday, ülkemizi milli formayla temsil ediyor. Litvanya'da yapılan U-23 Dünya Kürek Şampiyonası'nda Milli takım adına mücadele eden kürekçi Ogeday Girişken şampiyonayı 8. sırada tamamladı. Kürek sporu içine girince “bana en yakın sporun bu olduğunu anladım” diyen Girişken, karşılaştığı zorlulukları “Ellerimiz çok acıyordu, su topluyordu, nasır bağlıyordu.

Vücudumuzda çalışmayan kaslar, bu spor ile çalışmaya başlayınca ilk başta yürüyemez hale geldik.” sözleriyle dile getirdi. Kamplardan ötürü sosyal hayatının minimize olduğunu söyleyen Girişken, kürek sporunda önemli olan “kuvvetli çekmek” değil, aynı zamanda balans, teknik ve mental desteğinin çok önemli olduğunu söyledi. Ben aç kalmaktan korkmam, onlar benimle yarışmaktan korksun sözleriyle tanıtım videosunda dikkat çeken Girişken’in performansı, gönüllüler takımını etkileyecek durumda. Yaptığı spordan ötürü vücut kaslarını en iyi şekilde kullanabilen sporcu, yarışmadaki birçok kulvardaki performansı takımını iyi bir yere getirebilir.

Kardeşiyle ilgiliyse bir şey açıklamıyor. Bakalım ilerleyen günlerde kardeşi ile alakalı nasıl açıklamalar gelecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü