Süperstar bu ölümden sonra terki diyar eyliyor

Süperstar bu ölümden sonra terki diyar eyliyor

Ajda Pekkan yakın arkadaşı klip yönetmeni Ayşe Ersayın'ın ölümünün ardından adeta yıkıldı.Süperstar aldığı karar sonrasında arkadaşının da kaldığı villasını satmaya karar verdi.Pekkan'ın 6 odalı villası için 8,5 milyon dolar istediği açıklandı.

Süperstar bu ölümden sonra terki diyar eyliyor

Ünlülerin klip yönetmeni Ayşe Ersayın (63) yakın dostu Ajda Pekkan’ın, İstanbul-Bahçeköy’deki evinde kalp krizi geçirip ölmüştü. Ajda Pekkan “Canım dostumun evimde odası vardı. Mart’ta ameliyat olacaktı. Yalnız kalmasını istemiyordum. Bir gece önce birlikte film izleyip yattık. Sabaha karşı fenalaştı. ‘Bana bir şey oluyor, iyi değilim’ dedi. Kollarımın arasında öldü” demişti.


Ajda Pekkan ölümün gerçekleştiği villasında kalmak istemiyor. Yakınlarına söylediğine göre; bu evini satacak. 6 odalı havuzlu villasına iddiaya göre; 8.5 milyon dolar istiyor.
 
BİR SÜRE EVİNDE KALMAYACAK
Olayın şokuyla kendine gelemeyen Ajda Pekkan’ın imdadına kardeşi Semiramis Pekkan ile eniştesi Gulu Lalvani yetişti. Çift, Ajda Pekkan’ı moral bulması için Phuket Adası’ndaki lüks malikanelerinde ağırlayacak. Uzakdoğu’da 15 gün kalacak olan Süperstar dönüşte villasının satışıyla ilgilenecek.

Bu arada Ajda Pekkan’ın bugün 71. yaş günü. Ancak yakınlarına “Sakın bir kutlama organize etmeyin. Moralim sıfır. Kendimi iyi hissettiğim bir anda buluşuruz. Zaten bir süreliğine Phuket’e gidiyorum” dedi. (Posta)

ayşe ersayın ajda pekkan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü