Şule Zeybek kimdir, evli mi detayları ve Vikipedi!

Şule Zeybek kimdir, evli mi detayları ve Vikipedi!

Renkli Sayfalar programının yeni sunucusu Şule Zeybek önce köşe yazarlığı yaptı sonrasında ise sunuculuk yolunda emin adımlarla ilerlemeye başladı. Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir isimli programın sunuculuğunu yapan Şule Zeybek bugün Renkli Sayfalar ile erkanlara geliyor.

Şule Zeybek kimdir, evli mi detayları ve Vikipedi!

Şule Zeybek Renkli Sayfaların yeni sunucusu oldu. Bundan önce Ben Bilmem Eşim Bilir isimli programda sunucluk yapıyordu. Program çok fazla tutmayınca yayından kaldırlılmıştı. Şule Zeybek bu kez Renkli sayfaların yeni sunucusu oldu. Peki kimdir Şule Zeybek tanımayanlar için ayrıntılar haber detayında..

ŞULE ZEYBEK KİMDİR?

Eski Kültür Bakanı Namık Kemal Zeybek'in kızı olan Şule Zeybek, 18 Kasım 1975’te İstanbul’da doğdu. Türk sunucu ve eski spiker aynı zamanda Aydın Doğan'ın eşinin yeğenidir. Annesi Asuman Hanım'dır. Annesi Asuman Hanımın kız kardeşi olan Sema Doğan, Aydın Doğan'ın eşidir. Bir kız kardeşi vardır. Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra bir süre bir reklam ajansında metin yazarlığı yaptı. Kanal D'de muhabir olarak çalışmaya başlamıştır. Can Gürzap'ın Dialog adlı kursuna gitti, Şahika Tekand'dan etkili konuşma dersleri almıştır. Önce radyoda görev yaptı, sonra gece haberleri sundu, daha sonra da öğle haberlerini sunmaya başladı. Şule Zeybek, 2 Şubat 2000 tarihinde gazeteci Yiğit Bulut ile evlendi. 2010 yılında boşandı. Bir oğlu vardır. 11 Temmuz 2016 tarihinden itibaren Kanal D'deki Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasının sunuculuğunu yapmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü