Söz yeni bölüm fragmanı 16 Ekim Youtube

Söz yeni bölüm fragmanı 16 Ekim Youtube

Star TV ekranlarında yayınlanan Söz dizisi yeni sezona bomba gibi başladı.Dizinin yeni bölümünde yaşanan son olaylar izleyicileri adeta ekranlara kilitledi.İşte Söz dizisinin 16 Ekim tarihinde yayınlanacak olan dizinin son fragmanı ve detayları

Söz yeni bölüm fragmanı 16 Ekim Youtube

Söz dizisi son bölümde annesinin kendisini astığı sahneleri hatırlayan Yavuz oldukça zorlu bir süreç yaşamıştı. Sarı Komutan’dan gelen yardım teklifini geri çevirmeyen Bahar ise komutanla nikah masasına oturmuş ve Üsteğmen Yavuz’a “Evet” demişti. İşte aksiyonun eksik olmadığı Söz adlı dizinin 16 Ekim Pazartesi günü yayınlanacak olan bölümünde yaşanacakların yer aldığı tanıtım videosu…

SÖZ 16. BÖLÜM İZLEYİCİNİN BEĞENİSİNİ TOPLADI

İlgiyle izlenen dizinin gelecek bölümüyle ilgili yayıncı kuruluştan yapılan açıklama ise şöyle; Türkmen köyündeki halkı koruma görevi alan Tim ile köyü almak isteyen teröristler arasında yoğun ve tehlikeli bir çatışma başlar. Çatışma sürerken bir yanda Hafız diğer yanda ise Fatma hayatta kalma mücadelesi verir. Uzun süren mücadelenin sonunda Tim’i kötü bir sürpriz beklemektedir.

Agâh ile işbirliği yapan Çolak oldukça tehlikeli silahlara ulaşmıştır. Bu silahları ele geçirmek için yapılan eş zamanlı operasyonda Karabatak ve Çaylak yurtdışındaki bir kumarhanede önemli bir istihbarat edinmek için uğraşırken, Yavuz’un liderliğindeki Tim ise büyük bir tehdidin ortasında bulur kendini. İstihbarattan gelen bir fotoğrafla Yavuz hem Büyük Bey ile ilgili bir sırla hem de ölümle burun buruna gelecektir.

ÖNCEKİ HAFTALARDA HANGİ OLAYLAR MEYDANA GELMİŞTİ?

Çolak’ın başak bir bölgeye götürüldüğü esnada ekibe pusu kurulmuş terör örgütü üyeleri Çolak’ı kaçırmıştı. Askerlerin intikamını almaya söz veren Yavuz Üsteğmen ise bir yandan buna yönelik adım atarken bir yandan da kışlaya yapılan saldırıyı engellemeye çalışmıştı. Bombaların ve silahların patladığı dizide Eylem ise oldukça zorlu bir görev üstlenmişti.

Teröristlerin içerisine sızarak onlardan bilgi toplamaya çalışan Eylem, Avcı ile yaptığı son görüşmede mecbur kaldığı takdirde kendisini vurması için söz ermesini istemişti. Canlı bomba eyleminde kullanılmak üzere terör örgütü üyeleri tarafından bölgeye gönderilen genç kızın kendisini patlamaması için onu vurmak zorunda kalan Avcı’nın kararsızlığı ise diziye damga vurmuştu.

söz yeni bölüm fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü