'Söylemezsem Olmaz' Renkli Sayfalar'ın yeni sunucuları belli oldu!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in sunduğu Renkli Sayfalar'ın sunucuları değişiyor. Yeni sunucuların isimleri netlik kazanırken şok eden isim hiç şüphesiz Lerzan Mutlu oldu.

'Söylemezsem Olmaz' Renkli Sayfalar'ın yeni sunucuları belli oldu!Son zamanlarda özellikle magazin programlarının hızlı bir şekilde yükselişe geçmesi rekabeti de artırıyor. Geçen sene Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli programda moderatör olarak oturan Lerzan Mutlu Oya Aydoğan'ın ölümünden sonra yeni yayın döneminde o koltukta oturmamıştı.

Oya Aydoğan 'ın son günlerinde iddialara göre Aydoğan'a baskı uyguladığı için usta oyuncunun stresli günler geçirdiği bu yüzden aniden rahatsızlandığı büyük tartışmalara neden oldu. İzleyici tarafından gönderilmesi yönünde çok fazla ileti alan Beyaz Tv yeni dönemde Lerzan Mutlu'yu kadrodan çıkarmıştı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalar 'da ise yaşanan sunucu değişikliği şok etti. Lerzan Mutlu ile Müge Dağıstanlı arasında geçen sene yaşanan gerginlik mahkemeye taşınmıştı. Bu sezonda Renkli Sayfalar'ın moderatörlerinden olan Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in yerine lerzan Mutlu ve Şule Zeybek'in oturacağı iddialar arasında yerini aldı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlhan Mansız evli mi, sevgilisi kimdir? İlhan Mansız'ın kızı dikkat çekti!
İlhan Mansız evli mi, sevgilisi kimdir? İlhan Mansız'ın kızı dikkat çekti!
Özel ev partilerinde direk dansı yapıp...
Özel ev partilerinde direk dansı yapıp...