Söylemezsem Olmaz Ömür Varol kimdir?

Söylemezsem Olmaz Ömür Varol kimdir?

Söylemezsem Olmaz programında şok eden gelişmeler yaşandı. Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan magazin programında yorumcu koltuğunda oturan Ömür Varol ve Gülşah Saraçoğlu 'un kavgası olay oldu. Gülşah Saraçoğlu aynı hızla Star Tv ekranlarında yayınlanan Duymasın Kalmasın programına katıldı.

Söylemezsem Olmaz Ömür Varol kimdir?

Söylemezsem Olmaz programında moderatörlük yapan Ömür Varol ile yorumcu koltuğunda oturan modacı Gülşah Saraçoğlu ile bir türlü yıldızı barışmadı. Gülşah Saraçoğlu yaşadıklarını bugün Star Tv ekranlarında yayınlanan Seren Serengil ve Dneiz Akkaya'nın programına çıkıp yaşadıklarını anlattı. 

Bu olay uzun süre magazin gündeminde yerini alacağa benziyor.

ÖMÜR VAROL KİMDİR?

Ömür Varol, (d. 27 Kasım 1975 Kigı, Bingöl) Türk gazeteci ve sunucu.

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-TV- Sinema bölümü mezunudur. 1992 yılında TRT İstanbul Haber merkezinde staj yaptı. 1993 yılında Kanal 6'da Bu Sabah adında sabah haberleri programında muhabirlik yaptı. Can Okanar ve Oğuz Haksever'in bulunduğu kadroda çalıştı. 19 yaşındayken editörlüğe terfi etti. 1996 yılında Show TV'de Reha Muhtar'ın Ateş Hattı ekibine katıldı. 3 yıl sonra haber müdürü oldu. 2003 yılında Show TV'den ayrıldı. 2007 yılında Fox TV'ye geçti burada haber müdürlüğüne devam etti. Fox magazin bölümünü hazırlayıp sunan isim oldu. Fox TV yöneticileri reytinglerdeki başarıdan etkilenip prime time'da program yapmasını talep edince ortaya Bizden Kaçmaz adlı magazin programı çıktı. 2011 yılına kadar burada devam etti. Ömür Varol şu sıralar atv'de yayınlanan Elin Oğlu adlı Talk show programını Sinan Çalışkanoğlu ile beraber sunmaktadır.

ÖMÜR VAROL ile ilgili görsel sonucu

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü