Sezgi Sena Akay kimdir merak ediliyor! Selen Soyder diziden neden ayrıldı

Sezgi Sena Akay kimdir merak ediliyor! Selen Soyder diziden neden ayrıldı

TRT'de yayınlanan Hangimiz Sevmedik dizisinden ayrılan Selen Soyder'in yerine Sezgi Sena Akay getirildi. Can Yaman sette şiddetli bir kavga eden Selen Soyder diziden ayrılıp olayı da yargıya taşımıştı. Selen Soyder'in diziden ayrılmasının ardından yerine gelen isim belli oldu.

Sezgi Sena Akay kimdir merak ediliyor! Selen Soyder diziden neden ayrıldı

Hangimiz Sevmedik dizi setinde yaşanan şiddetli kavganın ardından Selen Soyder diziden ayrılmıştı. Sezgi Sena Akay Hangimiz Sevmedik'ten olaylı bir şekilde ayrılan Selen Soyder'in yerine geldi. 2012'de önce Best Model Of Turkey, ardından Best Model Of The Word'de birinci seçilen Sezgi Sena Akay kimdir?


Hangimiz Sevmedik dizisinde evli bir çifti canlandıran Selen Soyder ve Can Yaman'ın, sette anlaşmazlık nedeniyle başlayan sözlü tartışması, bardakların fırlatıldığı kavgaya dönüşmüştü. Olay yargıya taşınırken Selen Soyder dizinden ayrılmıştı.

Soyder'in yerini yapımcı şirket, 2012'de önce Best Model Of Turkey, ardından Best Model Of The Word'de birinci seçilen Sezgi Sena Akay'la anlaştı.

SEZGİ SENA AKAY KİMDİR?

Lise öğretimini Erenköy Kız Lisesi'nde gören 21 yaşındaki Akay, daha sonra bir Galatasaray ve Fenerbahçe'de voleybol oynadı. Eğitimine Yeditepe Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde devam eden Akay, 2012 yılında 17 yaşındayken Best Model of Turkey seçildikten sonra aynı yıl Best Model of the World seçildi.

2014 yılında Kanal D'de yayınlanan Zeytin Tepesi dizisinin kadrosuna dahil oldu ve Nevin karakterini canlandırdı. 

2015 yılında ise Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Acı Aşk dizisinin Melek'i olarak başrolde rol aldı.

sezgi sena akay hangimiz sevmedik sezgi sena akay kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü