Şeyma Subaşı neden Acun Ilıcalı'nın fotoğrafını paylaşmıyor

Şeyma Subaşı neden Acun Ilıcalı'nın fotoğrafını paylaşmıyor

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı aşkını artık bilmeyen kalmadı. Şeyma sosyal medyada paylaşımlarının beğeni almasıyla rekor kıran bir isim. Büyük aşk yaşadığı başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı ile birlikte olmasına rağmen hiç birlikte fotoğraflarını yayınlamıyor neden?

Şeyma Subaşı neden Acun Ilıcalı'nın fotoğrafını paylaşmıyor

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı artık aşklarını dolu dizgin yaşıyor. Son olarak gittikleri bir tatil sonrasında başbaşa yemek yiyen çift mekan çıkışında birlikte görüntülendi ama tahmin ettiğiniz gibi öyle samimi bir kare değildi. 

19 yıllık eşi Zeynep Ilıcalı'dan boşanan Acun Ilıcalı artık aşkını gizli saklı yaşamıyor fakat öyle sarmaş dolaş hallerine de hiç şahitlik etmedik. Güzelliği ile sosyal medyada fenomen haline gelen Şeyma Subaşı bir çok paylaşımda bulundu ama bir kez olsun Acun Ilıcalı 'nın fotoğrafını yayınlamadı. Önceleri Acun Ilıcalı 'nın evli olmasına bağlı olarak düşünüyorduk bu durumu ama boşanma sonrasında da beklenen paylaşım gerçekleşmedi.

Şimdilerde çiftin evlenecekleri konuşuluyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ysmn     0000-00-00 İğrenç ya utanma da yk arsız şey babası yaşında adamla para için beraber ama maalesef aynini yasicak
Metin     0000-00-00 arsiz utanmaz yasattiklarini yasar insallah
Arzu     0000-00-00 Halbuki yuzsuzun teki. Hayret. Yuva yikanin yuvasi olmaz. Gun gelir onunda yuvasini biri yikar. Tabiiki eger bi yuvasi olacaqsa...........
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü