Sevgi ve Çağrı Zuhal Topal'a mı geçmek istiyor izleyici şokta

Sevgi ve Çağrı Zuhal Topal'a mı geçmek istiyor izleyici şokta

Bu sene Evlendirme programları oldukça iddialı ve çekişmeli devam ediyor. Locada meydana gelen transferler izleyiciyi her geçen gün şok ediyor. En büyük transfer hiç şüphesi Sevgi ve Çağrı 'nın ATV ekranlarındaki Esra Erol'a geçiciydi.

Sevgi ve Çağrı Zuhal Topal'a mı geçmek istiyor izleyici şokta

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'la isimli evlendirme programı ile Star Tv ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la 'da heyecan dolu anlar yaşanıyor. Bu sene loclarda şok eden gelişmeler yaşanıyor. 

Zuhal Topal'la evledirme programında Birkan isimli damat adayı ile büyük aşk yaşarken bir anda yazın Çağrı isimli genç ile evlenerek şok etti. SEvgi ve Çağrı Zuhal Topal'la 'da açıklamalar yaparken bir gün Birkan'ı canlı yayına çıkaran Zuhal Topal Sevgi ve Çağrı'dan tepki aldı. Birkan konuşmasında Sevgi ile tek bir söz söylemezken bu durum Sevgi ve Çağrı'nın Esra Erol'a geçmesine neden oldu. 

Cuma günü ise Zuhal Topal'la da şok gelişme yaşandı. Mehmet isimli damat adayı önce Zuhal Topal'la idi sonrasında geçen sezon Esra Erol'la geçmiş talibini arıyordu. Bir anda karar değiştirerek Zuhal Topal'a geçti. Bu durum herkesi şok etti. Mehmet'i anons eden Zuhal Topal kırıldığını açıklarken şok eden açıklamalara da değindi. Bazı isimlerin de yeniden dönmek istediğini söyleyerek dikkat çekti. Zuhal Topal sözlerine 'Ama onlar çok büyük hata yaptıkları için dönmelerine izin vermiyoruz' dedi.

zuhal topal mehmet ile ilgili görsel sonucu

Bu durum akıllara Sevgi ve Çağrı'yı getirdi ama ilk ağızlardan her hangi bir açıklama yapılmadı.

elazigyeniufuk.com

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ogulgerek     0000-00-00 mehmeti cok sewiyorum
Asiye     0000-00-00 Doğum gunun kutlu olsun
birkan     0000-00-00 Svgi birkane sveur
birkan     0000-00-00 Svgi birkane sveur
nasil gececek asiye     0000-00-00 Nasil gececek hangi yuzle herseyi konusuyorlar bir ordan birbudan mekik dokuyorlar umutta pisman oldu galiba dun cokuzunluydu esra cagrinin balayini yapmadi evinize gidin dedi onlarda pisman oldu ayipya zaten sizin lirograma cikman ayip umutta pisman olsu sanirim cok duyguluydu hanife sakin gitme sana ekmegi veren zuhal sen onunsayesinde hanife oldun ezra ne yapti kovdu birdaha kovulanyere gime husrana ugrarsin seni cok seviyorum kizimgibisin
UMUT     2016-09-19 SEMİYOZBİZ
UMUT     2016-09-19 HANİFEBİZ
UMUT     2016-09-19 HANİFESEMİYOZUMUTKÖKSAL
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü