Serdar ısrar etsede Chloe Ortaç olmaz diyor

Serdar ısrar etsede Chloe Ortaç olmaz diyor

Serdar Ortaç'ın eşi Chloe çok özel açıklamalarda bulundu.Chloe Ortaç yaptığı açıklamada tüm Türkiye'nin kendilerinden bebek haberi beklediğini fakat bunun için henüz çok erken olduğunu ifade etti.

Serdar ısrar etsede Chloe Ortaç olmaz diyor

Chloe: Tüm Türkiye Bizden Çocuk Bekliyor Serdar Ortaç'ın çocuk teklifini her seferinde geri çeviren Chloe, 'Bütün Türkiye bizden çocuk bekliyor. Fakat zamanı gelmedi.' dedi. Chole ve Serdar Ortaç Röportaj Verdi Geçtiğimiz haftalarda boşanacakları yönünde haberler çıkan Serdar Ortaç ve eşi Chole, verdikleri röportajda özel hayatları ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundular. Serdar Ortaç'ın ısrarla çocuk istemesi üzerine Chloe onun bu teklifini reddediyordu. Bu konu ile ilgili şunları söyledi: 'Tüm Türkiye bizim çocuk sahibi olmamızı bekliyor sanırım. Fakat henüz zamanı gelmedi. Evlenmek demek hemen çocuk sahibi olmak demek değildir. Ben biraz daha hayatı yaşamak istiyorum.

Çocuk birçok şeyi değiştirir ve romantizm sona erer.' Serdar Ortaç, bu evlilik ile birlikte çok şeyden vazgeçmediğini belirtirken şunları söyledi: 'Pop sanatçıları evlendikleri zaman hayranlarını kaybeder. Gerçek hayran, aşkı bulduğum için beni bırakmaz. Chloe annesini, babasını ve kardeşlerini bıraktı. Erkek kardeşinin büyümesini bile göremedi. İrlanda'ya sık sık gidiyoruz ama yaptığı fedakarlığın farkındayım.' dedi. Terör Olayları Fikrimi Değiştirmedi Terör olaylarından dolayı Türkiye'den ayrılmak isteyip istemediği sorusunu yanıtlayan Chloe, olaylar için çok üzgün olduğunu fakat bir an bile buradan ayrılmayı düşünmediğini söyledi. Türkiye'de kalma sebebinin Serdar Ortaç olduğunu fakat burayı ülkesi gibi benimsediğini ifade ederken, 'İrlanda'dan dönerken bile eve dönüyorum diyorum. Burayı ev olarak seçtim.' dedi.

Annemin Aynısını Buldum Annesinin Serdar Ortaç için ne kadar önemli olduğunu neredeyse bilmeyen yok. Serdar Ortaç'ın açıklamaları ise annesinin gençliğini Chloe'de bulduğu yönündeydi. Annesinin nadir sinirlendiğini söyleyen ünlü popçu, 'Chloe de çok az şeye sinirlenir ve ben de onları yapmıyorum. Annemin İrlanda'lı hali. Gençliğini oldukça fazla andırıyor.' dedi. Chloe ise Serdar Ortaç'ın annesinin kendisine hiçbir zaman kaynanalık yapmadığını. çok iyi anlaştıklarını fakat biraz uzakta oturduklarını söylerken, 'Keşke daha sık görüşebilsek. Ama telefonda sürekli konuşuyoruz.' dedi. Beşinci yıllarına girmelerine rağmen eşine hala deli gibi aşık olduğunu söyleyen Ortaç, kumarı da eşi sayesinde bıraktığını dile getirdi.

 

serdar ortaş serdar ortaç chloe ortaç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü