Selena Gomez'i örnek Aleyna Tilki adalet karşısına çıktı

Selena Gomez'i örnek Aleyna Tilki adalet karşısına çıktı

16 yaşında söylediği şarkı ve düzgün fiziği ile büyük üne kavuşan Aleyna Tilki ve anne babası savcı karşısına çıktı.İstanbul polisi apar topar Tilki ailesini savcı karşısına çıkarırken daha sonra serbest bırakıldılar.

Selena Gomez'i örnek Aleyna Tilki adalet karşısına çıktı

16 Yaşında ortaöğretim öğrencisi olan Aleyna Tilki ve ailesi savcı karşısına çıktı. Kızlarının bakımını üstlenmedikleri gerekçesiyle ihbar alan İstanbul polisi harekete geçti. Sabah apar topar savcı karşısına çıkarılan Aleyna Tilki’nin anne ve babası ihbarı yalanladı. Genç yaşta ün sahibi olan genç kız uzun süre vatandaşın tepkisi toplamıştı. Aleyna Tilki’den daha çok tepki alan anne ve baba uzun süre gündemden düşmemişti.

“SELENA GOMEZ GİBİ OLABİLİRİM”

Selena Gomez gibi dünyaca ünlü yıldızların da kendi yaşlarında çok büyük bir üne kavuşarak kendisine örnek olduğunu kaydeden Tilki, ailesinin dışında herhangi bir işe imza atmadığını, alkollü mekanlarda sahne almadığını anlattı.

Çocuğun bakım ve yükümlülüğünü ihlal suçundan hakkında başlatılan soruşturma kapsamında ifade veren anne-baba ise kızlarının eğitimine çok büyük önem verdiklerini, asla kızlarını istismar etmediklerini kaydetti. Soruşturma sürüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü