Rüzgar Erkoçlar'ın sevgilisi kim- ismi ne merak ediliyor!

Rüzgar Erkoçlar'ın sevgilisi kim- ismi ne merak ediliyor!

Rüzgar Erkoçlar'ın sevgilisi pek çok kişi tarafından merak ediliyor. 3,5 yıl önce cinsiyet değiştirerek erkek olan Rüzgar Erkoçlar artık sevgilisini gizlemiyor. Uzun zamandır kalbinin boş olduğunu söyleyen Rüzgar Erkoçlar sevgilisi ile özel anlarını snapchat hesabından yayınlıyor.

Rüzgar Erkoçlar'ın sevgilisi kim- ismi ne merak ediliyor!

3,5 yıl önce cinsiyet değiştirip ameliyatla erkek olan oyuncu Rüzgar Erkoçlar, birlikte göründüğü kadınlar için önceden "Arkadaşım", "Kalbim boş" gibi açıklamalarda bulunuyordu. Artık sevgilisini gizlemiyor sosyal medyadan birlikte oldukları fotoğrafları paylaşıyor.

SOSYAL MEDYADA FOTOĞRAFLARI PAYLAŞIYOR

Yaklaşık bir ay önce Beyoğlu'nda bir meyhanede eğlendiği aşkıyla fotoğrafını sosyal medyada paylaşan Rüzgar Erkoçlar artık yeni fotoğraflar paylaşmaktan da çekinmiyor. Snapchat hesabından sık sık sevgilisiyle fotoğraflar paylaşmaya devam ediyor.KASLI FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI

2013 yılında cinsiyetini değiştiren Rüzgar Erkoçlar'ın son hali takipçilerini şaşırttı. Cinsiyet değiştirme operasyonundan sonra basın karşısına pek çıkmayan Erkoçlar bu süre zarfında sürekli vücut geliştirme ile ilgilenmiş. Eren Yiğit'e poz veren Rüzgar Erkoçlar'ın vücudunun bir hayli kaslı olduğu görüldü. 

Geçirdiği cinsiyet geçiş operasyonundan sonra kamuoyunda yoğun ilgi gören oyuncu Rüzgar Erkoçlar’ın fotoğrafları sosyal medyada gündem oldu. Vücut geliştirme yapan oyuncu, fotoğrafı Eren Yiğit’e poz verdi.

Uzun bir aradan sonra yeni bir projeyle ekranlara dönmeyi isteyen Rüzgar Erkoçlar, aynı zamanda ekran karşısında formda görünmek adına spor salonlarından çıkmıyor. Sık sık menajeriyle buluşan ve kendisine gelen projeleri tartışan Erkoçlar, konuyla ilgili olarak, “Doğru projeyi bekliyorum, diziye olduğu kadar sinemaya da sıcak bakıyorum” diyerek yapımcılara mesaj göndermeyi de unutmuyor. Tişört ve çorap da tasarlayan başarılı oyuncu, yapımcılara işini ne kadar ciddiye aldığını gösteren bir paylaşımda bulunmuş. Spor salonlarında bulunmanın karşılığını fit bir vücutla ala Rüzgar Erkoçlar, yeni görüntüsünü hesabından paylaşmayı da ihmal etmemiş.

Erkoçlar'ın Instagram üzerinden paylaştığı fotoğraflar şöyle:RÜZGAR ERKOÇLAR KİMDİR?

 

Onur Rüzgar Erkoçlar, (d. 26 Mart 1986, İstanbul), Türk oyuncu ve fotomodeldir.

Oyunculuğa on yaşında oynadığı reklam filmleriyle başlayan Erkoçlar, 15 yaşındayken oynadığı Molped reklamıyla ünlenmiştir.Ardından birçok projede yer alan Erkoçlar ilk olarak Berna Laçin'in başrolü oynadığı Seni Yaşatacağım adlı dizide oynamaya başlamış, bu dizinin ardından Kadir İnanır'ın başrolde olduğu Bütün Çocuklarım adlı dizide oynamıştır.[2] Oyuncu, en çok Emret Komutanım adlı dizi ve aynı ada sahip sinema filminde canlandırdığı Foto Fato rolü ile tanınmaktadır.

20 Şubat 2013 tarihinde müzik yapımcısı Erol Köse'nin Erkoçlar hakkında Twitter'da yayınladığı mesajda, oyuncunun cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirerek erkek olduğu iddia edildi. Oyuncu ve kardeşi tarafından yalanlanan iddia daha sonra doğrulandı ve oyuncunun yeni adının Rüzgar olduğu aktarıldı.[3][4] Erkoçlar, Ayşe Arman'a verdiği, 24 Şubat 2013'te yayımlanan röportajında iki yıldır hormon tedavisi gördüğünü ve üç hafta önce de cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirdiğini açıkladı.

rüzgar erkoçlar rüzgar erkoçların sevgilisi rüzgar erkoçların sevgilisi kim rüzgar erkoçlar kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü