Rüzgar Erkoçlar nişanlandı!

Rüzgar Erkoçlar nişanlandı!

Geçtiğimiz yıllarda cinsiyetini değiştirerek erkek olan Rüzgar Erkoçlar evlilik yolunda ilk adımı attı. 14 Şubat günü sevgilisi Tuğba Beyazoğlu'na evlenme teklif eden Rüzgar Erkoçlar sevgilisi ile dün akşam nişanlandı. Çiftin nişan fotoğraflarını, Beyazoğlu'nun erkek kardeşi Tugay Beyazoğlu Instagram hesabından paylaştı.

Rüzgar Erkoçlar nişanlandı!

Bir döneme cinsiyet değişikliğiyle damga vuran oyuncu Rüzgar Erkoçlar, sevgilisi Tuğba Beyazoğlu ile nişanlandı.

Çiftin nişan fotoğraflarını, Beyazoğlu'nun erkek kardeşi Tugay Beyazoğlu Instagram hesabından paylaştı.

30 yaşındaki Erkoçlar, 14 Şubat'ta Sevgililer Günü'nünde 24 yaşındaki sevgilisi Beyazoğlu'na sürpriz evlilik teklifinde bulunmuştu.

Magazin kulislerinde, Erkoçlar'ın sevgilisinin aşırı kıskanç olduğu ve hiçbir zaman yanından ayrılmadığı konuşulmuştu.
 

RÜZGAR ERKOÇLAR KİMDİR?

 

Onur Rüzgar Erkoçlar, (d. 26 Mart 1986, İstanbul), Türk oyuncu ve fotomodeldir.

Oyunculuğa on yaşında oynadığı reklam filmleriyle başlayan Erkoçlar, 15 yaşındayken oynadığı Molped reklamıyla ünlenmiştir.Ardından birçok projede yer alan Erkoçlar ilk olarak Berna Laçin'in başrolü oynadığı Seni Yaşatacağım adlı dizide oynamaya başlamış, bu dizinin ardından Kadir İnanır'ın başrolde olduğu Bütün Çocuklarım adlı dizide oynamıştır.[2] Oyuncu, en çok Emret Komutanım adlı dizi ve aynı ada sahip sinema filminde canlandırdığı Foto Fato rolü ile tanınmaktadır.

20 Şubat 2013 tarihinde müzik yapımcısı Erol Köse'nin Erkoçlar hakkında Twitter'da yayınladığı mesajda, oyuncunun cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirerek erkek olduğu iddia edildi. Oyuncu ve kardeşi tarafından yalanlanan iddia daha sonra doğrulandı ve oyuncunun yeni adının Rüzgar olduğu aktarıldı.[3][4] Erkoçlar, Ayşe Arman'a verdiği, 24 Şubat 2013'te yayımlanan röportajında iki yıldır hormon tedavisi gördüğünü ve üç hafta önce de cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirdiğini açıkladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü