Reyting uğruna öyle bir 'Dilek' tuttu ki...

Reyting uğruna öyle bir 'Dilek' tuttu ki...

Zuhal Topal'ın Star Tv ekranlarında yayınlanan evlendirme programında locada oturan Dilek isimli gelin adayı Dilek son zamanların en gözde ismi oldu. Dilek sempatik ve güzel aynı zamanda oryantel. Zuhal Topal Hanife'den sonra Dilek ile reytingleri alt üst ediyor.

Reyting uğruna öyle bir 'Dilek' tuttu ki...

Zuhal Topal Dilek ve İbrahim aşkı arkası yarın gibi bir durum aldı. Dilek son olarak İbrahim'e dans gösterisi yaptı. Bu durum Zuhal Topal'e olan eleştirileri daha arttırdı. 

Locadaki damat adayların taşıdığı taht ile stüdyoya giren Dilek, kostümü ve dansı ile izleyenleri şaşırttı.

Dilek, önce talibi ile çaya çıktı. Ardından İbrahim’in sürprizlerine karşılık Sultan kostümü ile stüdyoya dündü. İbrahim’i kırmızı tahta oturtan Dilek, oryantal dansı yaptı. İbrahim, Dilek’in bu sürprizini beğenmediğini söyleyince ortalık yine karıştı. İkilinin atışmaları izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Birbirlerinin sürprizlerini bir türlü beğenmeyen Dilek ve İbrahim, ne bir araya gelebiliyor ne de ayrı kalabiliyorlar.

Zuhal Topal'da Fenomen Gelin Adayı Adeta Fırtına gibi esti!

YENİ GELİN ADAYI DİLEK

Zuhal Topal 'ın sunuculuğunu yaptığı evlendirme programında fenomen haline gelen Dilek güzelliği ile dikkat çekerken oldukça samimi halleri de bir anda hayran kitlesini oluşturdu. İbrahim ile aşkları ile sarpa sarmış bir durumda

Zuhal Topal'ın son gözdesi hiç şüphesiz Dilek oldu. Güzelliği ve sempatik tavırları ile herkesin dikkatini çekerken İbrahim ile bir küs bir barışık adını koyamadıkları bir ilişkileri de söz konusu. Peki kimdir Dilek ne iş yapar?

Zuhal Topal 'la da ekranlara gelen Dilek gelen taliplerine hayır diyor ama İbrahim ile birlilkte olan duygusal bağından dolayı yaşandığı konuşuluyor. 

Zuhal Topal'ın son gözdesi Dilek oldu. Dilek samimi tavırları ve konuşması ile büyük beğieni topladı. Dilek aynı zamanda oyunu ile izleyenleri gözlerine de itap ediyor. Evlilik programları artık gündüz kuşağının vazgeçilmezi haline geldi öyle büyük bir izleyici kitlesine hitap ediyor.
Star tv de gündüz kuşağı programı olan Zuhal Topal’la da  Evlenmek isteyen adaylarıyla büyük ilgi uyandırıyor. 

Geçtiğimiz gün Zuhal Topal’la evlilik programına damat adayı Semih’e talip olarak Dilek katıldı. Dilek Serkan’ı şaşırtmak için olsa gerek esprisini konuşturdu ve Ben çok şişmanım zayıflatır mısın beni diyerek herkesi güldürdü. 

zuhal topal dilek kimdir ile ilgili görsel sonucu

Paravanın açılmasının ardından oryantal olduğunu söyleyen Dilek, kıskanç olarak bilinen Semih’in benim için oryantalliği bırakır mısın sorusuna ise hayır diyerek Talip olarak geldiği Semih’i da elinin tersiyle itmiş oldu. Dilek Semih’i yakışıklı bulduğu için ona talip olduğunu da söylemişti. Ret cevabından sonra programda nefesleri kesen oryantal dansını sergilemeyi de unutmadı.

1993 doğumlu olan Dilek, İzmir Tepecik'te yaşamaktadır. Oryantallik yapan gelin adayı daha önce hiç evlenmedi.1.63 boyunda olan Dilek, 54 kilo civarında Normalde kumral olan güzel, saçlarına platin sarıya boyatmış bir gelin adayı.21 yaşındaki genç roman kızı, dış görünüşe çok önem verdiğini ve kendisine gelecek olan adayların yakışıklı olması istediğini söyledi. İlgiden hoşlandığını, hayatındaki erkeğin onunla fazlasıyla ilgilenmesini istediğini, aynı zamanda maddiyat konusuna önem verdiğini de ekledi.

Ardından kendine gelen talipleri beğenmeyen Dilek kimseyi beğenmemesiyle konuşmalarıyla patavatsız tavırlarıyla en önemlisi de programda sürekli kendi dansını oryantalini sergilemesiyle izleyici üzerinde şimdiden antipatik etkiler bırakmaya başladı diyebiliriz.

zuhal topal dilek kimdir ile ilgili görsel sonucu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü