Pelinsu Lale'ye ne dedi? No:309 14.bölüm fragmanı merak ile bekleniyor

Fox Tv ekranlarında yayınlanan No:309 izleyen herkesi dün yine ekran başına toplamayı başardı. No:309'da Lale ve Onur'un düğününe şahitlik yapan izleyici merak ile Lale'nin cevabını bekliyor ama aynı zamanda Lale'yi bu kadar düşündüren Pelinsu'nun anlattıkları meraklandırıyor izleyiciyi.

Pelinsu Lale'ye ne dedi? No:309 14.bölüm fragmanı merak ile bekleniyorOldukça farklı bir konusu ile yaz dizisi olarak başlayan ama kısa bir süre sonra reytinglerde muhteşem sonuçlar alan No:309 heyecanlı bir bölüm ile daha ekranlarda yerini aldı.Furkan Palalı ve Demet Özdemir'in  başrol oynadığı dizide heyecan dorukta.  Onur ve Lale'nin öpüşmesi onları nikah masasına sürükledi. Bir oyun gibi başlayan çiftin ilişkisi evlilik ile sonuçlanacak diye beklenirken Pelinsu tüm dengelerin alt üst olmasını sağladı.

No:309 son bölümde heyecan içinde düğün hazırlığı vardı. Lale ve Onur birbirlerine aşık olduklarını anladılar. Aynı hızla düğün telaşı başladı ama bu düğün telaşı içinde kirli oyunlarda ard arda geliyordu. Bu düğünün gerçekleşmesini istemeyen Pelinsu, Betül ve Erol beklenen hain planlarını devreye soktular.

Lale nikah masasına oturmadan önce Pelinsu ile karşılaştı. Pelinsu'nun anlattıkları karşısında büyük hayal kırıklığına uğrayan Lale nikah masasında nikah memuruna nasıl cevap vereceğini bilemedi. Lale Onur'a nikah masasında evet deyip mutluluğa mı yelken açacak yoksa hayır diyerek Pelinsu'nun istediği mi olacak merak ile bekleniyor.

elazigyeniufuk.com

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kuzey Nam     0000-00-00 Sen nasıl yalan söylersin perisu aptal mısın çöpe attarım bak hemen gelip bıçak larım perisu yalancı ya perisu
Irmak     0000-00-00 Yeni bolumu çok merak ediyorum inşallah gu,el olur
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kafa kovana dönmüş!
Kafa kovana dönmüş!
İvana'dan erkeklere tavsiyeler! Meğer...
İvana'dan erkeklere tavsiyeler! Meğer...