Paranın açamayacağı kapı güzelleştiremeyeceği kadın yok!

Paranın açamayacağı kapı güzelleştiremeyeceği kadın yok!

Caner Erkin'in boşandığı karısı Asena Erkin'in yıllar önceki düğün fotoğrafı medyaya sızınca olan oldu. Güzel sunucunun o halleri görenleri şok ederken 'Paranın açamayacağı kapı güzelleştiremeyeceği kadın yok!' dedirtti.

Paranın açamayacağı kapı güzelleştiremeyeceği kadın yok!

Caner Erkin ile evliliği bittikten sonra magazin gündeminden düşmeyen Asena Atalay'ın eski hali görenleri şaşırttı. Estetiksiz Asena'nın eski halini görenler büyük şok yaşadı. Asena bu fotoğrafının gün yüzüne çıkmasından sonra nasıl bir açıklama yapacak merak konusu oldu.

Ünlü futbolcu Caner Erkin ile boşandıktan sonra hayatına kendi soyadı ile devam eden Asena Atalay yine yeniden magazin gündeminde yerini aldı. Bu kez ünlü isimin estetiksiz hali fotoğrafı ortaya çıktı. Görenler şok oldu. 

Uzun süredir medya gündeminde Caner Erkin'den boşandıktan sonra, icra takibi başlatmasıyla konuşulan Asena Atalay, bu kez evlilik fotoğrafıyla gündemde…

Geçtiğimiz günlerde sessizliğini bozan boşanmasından özel hayatına kadar birçok şey hakkında açıklama yapan Atalay, daha önce estetikle büyüttüğü göğüslerinden pişman olduğunu söylemişti. Ancak Atalay'ın yıllar öncesine ait fotoğrafı sadece göğüslerinde değişim olmadığını gözler önüne seriyor.

2010 yılında Caner Erkin'le evlenen Atalay'ın düğün fotoğrafları ortaya çıktı. Fotoğrafta ünlü ismin ne kadar değiştiği görünüyor.

ASENA İLE CANER ARASINDA SULAR DURULMUYOR

Caner Erkin'in eski karısı kimdir? Caner Erkin şok eden bir açıklama ile sosyal medyada en çok konuşulan isim oldu. Caner Erkin'in bu açıklamasından sonra tanımayan kişiler için ayrıntılı bilgi haber detayımızda yerini aldı. Asena Atalay kimdir?

Caner Erkin'den hiç beklenmedik açıklama geldi. Asena Erkin Caner Erkin'in Şükran Ovalı ile evlendikten hemen sonra yaptığı açıklamalar şok etkisi yaratmıştı. Sessizliğini koruyan Caner Erkin sonunda patladı. 

Caner Erkin e Asena Erkin arasında gerilim hızla yükseliyor. Evliyken adı popçu Berkay ile birlikte olduğu haberleri sürekli magazin gündeminde yerini almıştı. Hep sessiz kalan Caner Erkin sonunda patladı ve aldatıldığını itiraf etti. 

Caner Erkin ve Asena Erkin arasında gerilim artıyor. Caner Erkin bu saate kadar hiç konuşmamıştı sosyal medyada yaptığı bir açıklama sonunda içinde ne var ne yoksa konuştu.

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin, kişisel Instagram hesabı üzerinden oğlu Çınar'ın masraflarını ödemediği gerekçesi ile icra takibi yapıldığı iddialarını oldukça sert ifadelerle yalanladı.
 
Asena Atalay için "Akıl sağlığından yoksun" dedi. Erkin, açıklamasında eski eşi Asena Atalay'ı, "Akıl sağlığından yoksun, kişisel menfaatlerini ön planda utan ve annelik bilincinden tamamen uzak biri" olarak tanımladı.
 
İşte Erkin'in o açıklaması:
 
"Bugün basından Asena Atalay'ın hakkımda oğlum Çınar'ın masraflarını ödemediğim gerekçesiyle icra takibi yaptığını öğrendim.
 
Bu tamamen yalandır. Öncelikle her zaman olduğu gibi bundan sonra da oğlumun giderlerini sorumluluk bilincinde olan bir baba olarak sonuna kadar karşılayacağımın bilinmesini isterim.
 
Öte yandan şu gerçeklerin de bilinmesini istiyorum. Bu güne kadar susmamın tek sebebi oğlumdu. Sizin de bildiğiniz üzere evlilik birliği sürecinde 3. kişilerle birlikte olan Asena Atalay'a karşı boşanma aşamasında hiçbir hukuki hakkımı kullanmadım. Maneviyatımı oğlumun zarar görmemesi için hiçe saydım.. Hatta sahip olduğum her şeyi kendisine ve ailesine vererek tamamen kurtulmayı amaçladım. Ama gördüm ki benim oğlumu zedelememek adına yaptığım ne varsa, üzerini örttüklerim ne varsa onları ortaya çıkarmak için elinden gelen yapan bir şahıs ve aileyle karşı karşıyayım.
 
Üzülerek ifade ediyorum ki oğlum Çınar, akıl sağlığından yoksun, kendi menfaat ve çıkarlarını ön planda tutan ve bunun için sınır tanımayan, annelik bilincinden tamamen uzak bir anneye sahip. Ben oğlumun sağlıklı bir ortamda ve ailede, benimle birlikte büyümesi için her türlü çabayı göstereceğimi ve yasal haklarımı kullanacağımı belirtmek istiyorum.
 
Her şeye sıfırdan başladığım ve mutlu olduğum şu günlerde buna gölge düşürme çabasının takdirini de sizlere bırakıyorum."

Habertük'te yer alan habere göre; Beşiktaşlı milli futbolcu Caner Erkin'in 2 Ocak'ta oyuncu Şükran Ovalı ile evlenmesinden 3 gün sonra yoksulluk nafakasını ödemediği gerekçesiyle 120 bin liralık icra takibi başlatan eski eşi Asena Atalay, bu kez oğlunun giderleri için ikinci bir icra takibine gitti. Bunun üzerine açıklama yapan Caner Erkin çok sert ifadeler kullandı. Kendi için 120 bin TL oğlu için de 451 bin TL icra takibi başlatan Asena Atalay, alacağını boşandığı aile mahkemesinin kararına dayandırdı.
 
12 maddelik ödemesini liste olarak sıralayan Asena Atalay'ın oğlu için talepleri arasında en yüksek miktar 89 bin 100 lira ile kira masrafı ve 60 bin lira ile eğitim gideri yer alıyor. Beşiktaşlı milli futbolcu Caner Erkin ile Asena Atalay geçtiğimiz yıl 29 Ocak 2016 tarihinde İstanbul 2. Aile Mahkemesi'nde anlaşmalı olarak boşandı.
 
Mahkeme Caner Erkin'in Asena Atalay'a ayda 10 bin TL yoksulluk nafakası ödemesine karar verdi. Asena Atalay'dan boşanmasından bir yıl sonra Caner Erkin ünlü manken Şükran Ovalı ile 2 Ocak'ta İtalya'nın başkenti Roma'da nikah masasına oturdu. Eski eşinin evlenmesinin ardından Asena Atalay ilk hamlesini Caner Erkin'i icraya vermekle yaptı.
 
Aile mahkemesinin verdiği karara rağmen Caner Erkin'in yoksulluk nafakasını ödemediğini ileri süren Asena Atalay, avukatı aracılığıyla 5 Ocak'ta İstanbul İcra Müdürlüğü'ne başvurdu. Atalay, 12 aylık yoksulluk nafakası olan 120 bin TL ve 5 bin TL işlemiş faizinin ödenmesi için Caner Erkin hakkında icra takibi başlattı.
 
12 MADDELİK ALACAK
 
Asena Atalay dün de oğlunun eğitim, sağlık, tatil giderlerini Caner Erkin'in karşılamadığı gerekçesiyle eski eşine 451 bin TL'lik ikinci bir icra takibi başlattı. İstanbul İcra Müdürlüğü'nde yapılan icra takibine göre Atalay, Caner Erkin'den çocuğun bakıcı masraflarından, sağlık harcamalarına, yine çocuğun tatil masraflarından, müzik eğitimi giderlerine dek bir dizi harcamanın tahsilini faiziyle istedi. Asena Atalay oğlunun giderleri için Caner Erkin'in şu giderleri ödemediğini ileri sürdü. Sağlık harcamaları 12 bin TL, eğitim giderleri 60 bin TL, bakıcı masrafları 42 bin TL, ulaşım masrafları 36 bin TL, giyim masrafları 12 bin TL, gıda masrafları 36 bin TL, müzik eğitimi 24 bin TL, spor masrafları 15 bin TL, tatil masrafları (Kayak) 45 bin TL, barınma giderleri 32 bin 338 TL, barınma masrafı (Kira) 89 bin 100 TL, barınma masrafları (Aidat) 21 bin TL
 
Asena Atalay'ın masraf listesi ise şöyleydi;
 

 

NELER OLMUŞTU?

Caner Erkin ve Şükran Ovalı'nın geçtiğimiz günlerde evlenmesinden hemen sonra gözler Asena Erkin'e çevrildi. Kanal D ekranlarında bir magazin programını sunan Caner Erkin'in eski eşi Asena Erkin bu haberi sunmayacağını bildirdi. 

Adı bir dönem Caner Erkin ile evli iken popçu Berkay ile anılan ve büyük skandala imza atan Asena Erkin çok geçmeden Caner Erkin'den ayrılmıştı. Bu evliliğin bitmesinden sonra Caner Erkin ünlü oyuncu Şükran Ovalı ile büyük aşka yelken açtı. Bu aşk evlilik ile noktalandı. Asena Erkin odlukça dikkat çekici bir karar aldı.

Magazin gündemini 3 gündür meşgul eden haber futbolcunun eski eşi Asena Atalay'ın da gündemine geldi. Asena, geçen Ocak'ta boşandığı Caner Erkin'in haberini sunucusu olduğu Kanal D'deki Magazin D'de okumak istemedi. Bunu sözleşmeli olduğu BES Yapım'a iletti.

asena erkin caner erkin şükran ile ilgili görsel sonucu

Asena Atalay, "Oğlum Çınar'ın mutluluğunu tabii ki isterim. Bir sorunum yok ama Caner'in haberini mümkünse sunmak istemiyorum" dedi.

Bunun üzerine evlilik haberi Asena'nın sunduğu bölümlerden çıkartılıp, programın 'magazin turu' bölümüne alındı.

caner erkin şükran evlendi ile ilgili görsel sonucu

Asena boşandıktan sonra yaptığı açıklamada şunları söylemişti: Caner gün gelir aşık olabilir ama programda bu haberi sunmam. 

asena erkin caner erkin şükran ile ilgili görsel sonucu

caner erkin şükran evlendi ile ilgili görsel sonucu

BERKAY'DAN SAMİMİ AÇIKLAMALAR (8 Mayıs 2015)

Bir dönem Fenerbahçeli Caner Erkin'in eşi Asena Erkin'le aşk yaşadığı iddia edilen popçu BerkayHülya Avşar'ın programına konuk oldu. BerkayAsena Erkin'le ilgili soruları samimiyetle yanıtladı.

"ARKADAŞLIĞIMIZ NORMALDİ"

İsim vermeyen ancak Asena Erkin'i kasteden BerkayAsena Erkin'le çok samimi olduklarını ve bu samimiyet nedeniyle yanlış anlaşıldıklarını söylese de Hülya Avşar'ı bir türlü inandıramadı. İşte Berkay'ın o sözleri: "İnsanların arasındaki samimiyetler zaman zaman yanlış anlaşılabilir. Benim o hanımefendiyle olan arkadaşlığım son derece normaldi."

 

"EVLİ BİRİYLE EL ELE GÖRÜNTÜ VERMEM YANLIŞTI"

"Görselde sadece el ele bir resim vardır bunun sebebi şudur. ' Çok samimi arkadaşım.' Öyle bir pozisyonu olan evli bir hanımefendiyle (Asena Erkin) el ele görüntü vermem yanlış olabilir. Ama biz sadece arkadaştık. Ben şu an 34 yaşında bir adamım bu olaylar bahsedildiğinde 32 yaşındaydım. Birisiyle çok samimi olursunuz ve o yanlış anlaşılır."

"BEN BİR HATA YAPTIM"

"Siz onu fark etmezsiniz ve arkadaşlığa devam edersiniz, akabindeki samimiyet insanlar tarafından konuşulmaya başlandığında bu daha katlana katlana gider ben bunu fark etmediğim için bir hata yaptım ve bu hatanın cezasını çok ağır çektim."

"O GÜNDEN SONRA HAYATIMDAN ÇIKARDIM"

"Benim hatam böyle bir pozisyonda olan hanımefendiyle (Asena Erkin) son derece yakın bir arkadaşlığımın olmasıydı. Ben bu hatamı bildiğim için tamamen hayatımdan arkadaş olarak da çıkardım. O günden sonra hiç görüşmedim. Herkes hayatta hata yapabilir. Ben birinden affedilmesi gereken hiçbir şey yapmadım."

ASENA ERKİN KİMDİR?

Asena Erkin (Atalay), 21 Kasım 1989 tarihinde İzmir'de doğmuştur. Bir erkek kardeşi vardır. Aslen Antalya'lı ve varlıklı bir turizmci ailenin kızıdır. Kendi otelleri var. Liseyi Denizli'de okudu. Liseden sonra İspanya'ya gitti.

İspanya'da 2,5 yıl okuduktan sonra Türkiye'ye 2008 yılında döndü. Ankara, Bilkent Üniversitesi'nde İşletme bölümünde okumaya başladı. Bilkent'te öğrenciyken evlenince İstanbul'a geldi okulu dondra tekrar okumaya karar verip İstanbul, Beykent Üniversitesi Tekstil-Moda Tasarımı Bölümü'nde okumaya başladı.

"Ase88" adında kendi markasını yarattı. WhatsApp'tan ürün satmaya başladı. Ase88 açılımı şöyle: Ase onun adının kısaltılmışı, 88 de Caner'in forma numarası. Ayrıca İstinye'de "Asena 88" adlı bir mağaza açtı. 2013 yılının sonlarında Berkay Şahin, Asena Erkin ile adı birlikte anıldı ancak iddiaları da kesin bir dille yalanladı. Asena Erkin, Temmuz 2014 ayında Show TV'de iki hafta "Hey Canlı"nın sunucusu Özge Ulusoy'un yerine sunuculuk yaptı.

Asena Erkin (Atalay), 2009 yılında futbolcu Caner Erkin ile tanıştı 7 aylık flörtün ardından 18 Haziran 2010 tarihinde evlendiler. 25 Nisan 2011 tarihinde Çınar adında bir oğlu oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü