Pamuk ve Umut aşkı bitti mi gözlerde yaş!

Pamuk ve Umut aşkı bitti mi gözlerde yaş!

Pamuk ve Umut çifti bir fenomen haline geldiler. Esra Erol'la da büyük bir aşk yaşayan çiftin aşkına gölge mi düştü BAhar ve Pamuk gözyaşları içinde çıktılar izleyici karşısına. Ne Mehmet ne de Umut ekranlarda göründü. Çiftler ayrıldı mı neden ayrılar heyecan dorukta yapılacak açıklama bekleniyor.

Pamuk ve Umut aşkı bitti mi gözlerde yaş!

Öğleden sonranın en çok izlenen programı olan Esra Erol'la da bu özel günde şok eden gelişmeler yaşanıyor. Bugün 14 Şubat sevgilisiyle birlikte ekranlarda dolu dizgin aşk yaşayan çifler sevgi pıtırcığı gibi ama Bahar ile Pamuk göz yaşları ile ekralara çıktı.

Pamuk ilk olarak Caner'e talip olarak gelmiş ama Caner ile olamayınca locada yerini almıştı. Locada boy gösteren Pamuk locada iken gönlünü Umut'a kaptırdı. Evlilik yolunda emin adımlarla ilerleyen çift ayrılmış ve geçen haftaya kadar ayrıldılardı. Geçen hafta Gülşafak ile bir aşk yoluna giren Umut'u yanında bir kız ile gören Pamuk raydan çıkmıştı. Bu aşk yeniden alev aldı ve Umut'un çağrısına karşılık verip büyük aşk yeniden başladı.

Bugün ise büyük aşkın zirve yapması beklenirken Pamuk gözyaşlarına boğulmuş halde çıktı yayına. Neler olduğunu canlı yayında açıklayan Pamuk ile ilgili olarak yorumlarınızı yapabilirsiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü