Orhan Ölmez saldırı sonrası konuştu

Orhan Ölmez saldırı sonrası konuştu

Gürültü yaptıkları gerekçesi ile daha önce tartıştığı komşuları sanatçı Orhan Ölmez'i darp edip bıçakladı. Olay dün gece saatlerinde yaşandı. Komşularına 'taşınıyorsanız yardım edeyim' diyen Orhan Ölmez otoparkta 5 yerinden bıçaklanmış halde bulundu. Olayın ardından açıklama yapan Orhan Ölmez "Bu kadar şiddet neden? Bu kadar nefret neden? Cezai yaptırımların fazlasıyla arttırılmasını umut ediyorum" dedi.

Orhan Ölmez saldırı sonrası konuştu

Gürültü yüzünden tartıştığı komşuları tarafından darp edilerek 5 yerinden bıçaklanan Orhan Ölmez, sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Hastanede tedavi altına alınan ünlü şarkıcı, "Tekrarlayan bir gürültü durumu vardı. 'Biraz sessiz olur musunuz? Arkadaşlar ev mi taşıyorsunuz? Taşıyorsanız biz de yardımcı olalım' dedik. Sonuç 4 kişinin darp etmesi ve bıçaklanma oldu. Yüzümüzü, vücudumuzu korkumaya çalıştık. Sağ bacakta 4 tane, sol bacakta bir tane bıçak darbesi var. Bu kadar şiddet neden? Bu kadar nefret neden? Cezai yaptırımların fazlasıyla arttırılmasını umut ediyorum" ifadelerini kullandı. 


Orhan Ölmez'i hastanede ziyaret eden sanatçı dostları, 'geçmiş olsun' dileklerinde bulundu.

orhan ölmez saldırı bıçaklı saldırı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü