Oktay Kaynarca'nın sevgilisi Ayşegül Erbek kimdir ne iş yapar?

Oktay Kaynarca'nın sevgilisi Ayşegül Erbek kimdir ne iş yapar?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizi ile ekranlara muhteşem bir dönüş yapan Oktay Kaynarca şimdilerde yeni sevgilisi ile magazin gündeminde yerini aldı. Bir alışveriş merkezinde yanında güzel bir bayan ile görüntülenen Oktay Kaynarca panik yaşadı.

Oktay Kaynarca'nın sevgilisi Ayşegül Erbek kimdir ne iş yapar?

Oktay Kaynarca'nın yeni sevgilisi olduğu iddia edilen Ayşegül Erbek'in güzelliği görenleri kendine hayran bıraktı. Ayşegül Erbek'in Özgü Namal'a olan benzerliği oldukça dikkat çekerken bu aşk var mı yok mu merak konusu oldu. Şimdi gözler Oktay Kaynarca'da...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde izlediğimiz Oktay Kaynarca, kendisine eşlik eden kadın arkadaşının rol aldığı dizinin yönetmeni olduğunu belirtip, “Sakın yanlış anlaşılmasın. Yanımdaki yönetmenim olur. O benim canım ciğerimdir” diye konuştu.

oktay-kaynarca-ic

Uzun zamandır alışverişe çıkacak fırsat bulamadığını söyleyen Kaynarca rol aldığı dizinin ikinci yönetmeni Ayşegül Erbek’le girdiği bir mağazada yaklaşık iki saat vakit geçirdi. Mağazada birçok mont ve kışlık giysi deneyen oyuncu, kimi zaman yönetmen arkadaşının kendisi için seçip getirdiği ürünleri de inceledi.

oktay-kaynarca-ic-3
Samimiyetleri dikkat çeken ikili çıkışta gazetecilere gülerek poz verirken Kaynarca durumun yanlış anlaşılmaması gerektiğini belirtip “Ayşegül’ü soruyorsanız o bizim yönetmenimiz olur. Canım ciğerimdir benim. Yardıma geldi bana. Alışverişe çıkamıyoruz Ayşegül’den rica ettim ‘Gel bana yardım et’ dedim” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü