Ogeday'ın kardeşinin hastalığı nedir?

Ogeday'ın kardeşinin hastalığı nedir?

Survivor adasında Gönüllüler ekibinde yer alan yarışmacılardan Ogeday Girişken sporcu bir kişiliktir.Milli bir sporcu olan Ogeday oyunlarda oldukça başarılı performanslar sergilemeye devam ediyor.Dün akşam oynanan oyunlarda ise Ogeday çok başarılı idi ve oyunları kazandıktan sonra kardeşine mesajlar gönderdi.Peki Ogeday'ın kardeşi Muhammed hasta mı?Ogeday neden kardeşine mesaj gönderiyor.İşte detaylar

Ogeday'ın kardeşinin hastalığı nedir?

Ogeday Girişken Survivor adasının sporcu kökenli güçlü yarışmacılarından biri. Survivor 2017 kadrosunun büyük bir kısmını sporcular oluşturdu. 'Milli' damga yiyen Survivor 2017 yarışmacıları arasında Ogeday ile birlikte tam 12 sporcu yer alıyor. Milli sporcuların 7'si ünlüler takımında 4'ü ise gönüllüler kadrosunda bulunuyor.

İşte o milli isimlerden biri de Ogeday Girişken. Ogeday'ın spordaki tercihi kürek olmuş. Fenerbahçe kürek takımında yer alan Ogeday Girişken aynı zamanda milli sporcu kadrosunda bulunuyor. 1992 doğumlu olan Ogeday Girişken instagram sayfasında özel hayatına dair paylaşımları ile de dikkat çekiyor. Marmara Üniversitesi mezunu olan Ogeday Girişken en çok paylaşımı da sevgilisi İlayda Yalçın ile yapmış.

İLK ELEME ADAYI SABRİYE NELER SÖYLEDİ?

Survivor'da haftanın ilk eleme adayı olan Sabriye, çok üzgün olduğunu dile getirerek "Artık potada olmak beni yoruyor" dedi. Sözlerine devam eden Ünlüler Takımı yarışmacısı, "Ben gitmek istemiyorum. Kalmak istiyorum. Beni destekleyenlere güveniyorum. Neden böyle oluyor, ne yapıyorum anlamıyorum. Kötü mü olayım, ne yapayım? Nasıl davranmam gerektiğini bilemedim." ifadelerine yer verdi.

İKİNCİ ELEME ADAYI SEDAT NELER SÖYLEDİ?

Ünlüler Takımı'nda bireysel dokunulmazlık ünvanını kazanan yarışmacı Adem olmuştu. Böylelikle kendi takımından bir eleme adayı belirlemesi gereken Adem, Sedat'ın ismini söyledi. Haftanın ikinci eleme adayı olarak karşımıza çıkan Sedat, "Beklediğim bir şeydi. Düz duruşumdan asla vazgeçmeyeceğim. Bundan sonra bütün söz sevenlerimizindir" dedi.

ogeday'ın kardeşi kimdir ogeday
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü