Ödüle doymuyorlar!

Ödüle doymuyorlar!

Poyraz Karayel dizisinin gözde çifti İlker Kaleli ile Burçin Terzioğlu ödüle doymuyor. İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından bu sene 24'üncü düzenlenen İTÜ EMÖS kapsamında gerçekleşen başarı ödülleri dün akşam düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Terzioğlu 'Yılın En Başarılı Kadın Dizi Oyuncusu' ödülünü alırken, Kaleli de "Yılın En BaşArılı Erkek Dizi Oyuncusu" ödülünün sahibi oldu.

Ödüle doymuyorlar!

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından bu sene 24'üncü düzenlenen İTÜ EMÖS kapsamında gerçekleşen başarı ödülleri dün akşam düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
 
Gecede ödül alanlar arasında 'Poyraz Karayel' dizisinde başrolü paylaşan Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli de vardı. Terzioğlu 'Yılın En Başarılı Kadın Dizi Oyuncusu' ödülünü alırken, Kaleli de "Yılın En BaşArılı Erkek Dizi Oyuncusu" ödülünün sahibi oldu.
 
Ödül töreni öncesi sevgilisi İlker Kaleli ile soruları yanıtlayan Burçin Terzioğlu, "Çift olarak ödül almanız nasıl bir duygu?" sorusuna, "Biri alıp biri almazsa çok kötü olur" yanıtını verdi.
 
İlker Kaleli, "evini su bastığı" yönündeki haberlerin hatırlatılması üzerine, "Çatıdan bir iki damla su damladı. Altına tas koyduk, bu kadar" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü