O sözlerin ardından sınır dışı ediliyor

O sözlerin ardından sınır dışı ediliyor

Yılbaşı tatili için Kıbrıs'a giden ünlü modacı Barbaros Şansal'ın yayınladığı video büyük tepki toplamıştı. KKTC İçişleri Bakanlığı Şansal’ın sözlerinin ardından harekete geçti. Gözaltına alınan Şansal bu akşam Türkiye'ye gönderilecek. Şansal'ın Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alınabileceği belirtildi.

O sözlerin ardından sınır dışı ediliyor

Yılbaşı tatili için KKTC'ye giden modacı Barbaros Şansal'ın sosyal medyadan yayınladığı video tepki toplamıştı. 

KKTC İçişleri Bakanlığı Şansal’ın sözlerinin ardından harekete geçti. Gözaltına alınan Şansal bu akşam Türkiye'ye gönderilecek. Şansal'ın Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alınabileceği belirtildi.

Lefkoşa Ercan Havalimanında 11 Mayıs 2015 tarihinde üzerinde uyuşturucu ile yakalanan Barbaros Şansal'a bir ay hapis cezası verilmişti. Şansal'ın cezasını tamamladıktan sonra Türkiye'ye sınır dışı edilmesi gerekirken dönemin İçişleri Bakanı tarafından tolerans gösterilerek alınan karar yerine getirilmemişti.

BARBAROS ŞANSAL NE DEMİŞTİ?

Modacı Barbaros Şansal 'B... boğul Türkiye' sözleriyle biten videoda şu ifadeleri kullanıyor: "2017'de hepinize g...i. Bana sefaletin adını yazabilir misin Abidin. Bu kadar gazeteci tutukluyken, bu kadar çocuk taciz, tecavüz görürken, bu kadar yolsuzluk, rüşvet almış başını giderken, bağnazlar sokakta size pislik dağıtırken sizler hala yeni yıl mı kutluyorsunuz. Ben bardaki, evdeki içkileri hepsini içicem. Size bir damla bile vermeyeceğim. Bütün dolarlarımı İsviçre'ye geçiricem. Bir kuruş peni bile vermeyeceğim. Ben Kıbrıs'tayım. Kuzey Kıbrıs yeni yıla girdi. Birazdan Nikosa'ya gidicem. Bir de orada kutlayacağım. Öpmedim bile sizi. Bu kadar pisliğin, rezaletin içinde kutlamaya devam edin. B... boğul Türkiye" 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mehmet 24     0000-00-00 Barbaros senin bi kere tipin de meymenet yok sen İsviçre götüreceğini dolarları bük seni çıkartana şok ki anan bile böyle bi orospu cocugu dünya ya getirdiği için lanet etsin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü