O Hayat Benim 112.bölüm fragmanı dört gözle bekleniyor!

O Hayat Benim 112.bölüm fragmanı dört gözle bekleniyor!

O Hayat Benim yeni bölümü izleyen herkesi ekranlara topladı. O Hayat Benim'de heyecan kaldığı yerden devam ederken şok eden gelişmeler yaşanıyor. Bahar'a gelen bir nota tüm dengelerin bozulmasına neden oldu. Ateş ve Bahar Nuran'ın çocukları olduğu öğrenebilecek mi hepsi ve daha fazlası yeni bölümde gün yüzüne çıkacak mı merak ediliyor.

O Hayat Benim 112.bölüm fragmanı dört gözle bekleniyor!

O Hayat Benim son böüm ile yine pazar akşamına bambaşka bir soluk getiriyor. Bahar ve Ateş'in aşkında son durum ne olacak derken birden hayatlarına giren isim tüm dengelerin bozulmasına nden olacak. Diğer yandan Sultan, Efsun ve Arda'nın sakladığı sır ortaya çıkacak mı

O Hayat Benim'in yeni bölümünde Ateş, Reyhan’ı bu karanlığın içinden çekip çıkarmaya kararlıdır. Efsun ise Arda ve Nuran’la birlikte gecekondu yaşamına uyum sağlamaya çalışmaktadır. Fakat Bahar’ın kafasındaki soru işaretleri büyüdükçe, Efsun gittikçe köşeye sıkışıyordur.

o hayat benim 111.bölüm fragmanı ile ilgili görsel sonucuAradığı cevapları Efsun’dan alamayan Bahar bu kez Hülya’ya yönelir. Kendisinden ne saklandığını öğrenmeye kararlıdır ve yardım için de Ateş’e koşar. Başlarına gelenleri bir türlü hazmedemeyen Sultan ise yeniden güçlenip zengin olmak için büyük bir hırsla hareket etmektedir. Ama attığı adımlar, sırların ortaya çıkmasını daha da hızlandıracak olayları tetikler.

o hayat benim 111.bölüm fragmanı ile ilgili görsel sonucuHülya çok ağır bedeller ödemiştir. Önce abisi Mehmet Emir... Ve sonra kızı Müge! Hülya'yı susturmak için artık para yeterli olmayacaktır... 

o hayat benim 111.bölüm fragmanı ile ilgili görsel sonucu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü