O Hayat Benim 111.bölüm fragmanı bekleniyor 27 Kasım yeni bölüm fragmanı

O Hayat Benim 111.bölüm fragmanı bekleniyor 27 Kasım yeni bölüm fragmanı

O Hayat Benim 111.bölüm fragmanı bekleniyor. Heyecan tırmanıyor. Bahar diziden ayrılıyor mu sorusu bu kez geldi akıllara Keremcem ile yaşadığı aşk bitince dizide şok eden gelişmeler yaşanıyor. O Hayat Benim yeni bölüm fragmanı dört gözle bekleniyor.

O Hayat Benim 111.bölüm fragmanı bekleniyor 27 Kasım yeni bölüm fragmanı

O Hayat Benim yeni bölüm fragmanında neler olacak merak konusu oldu. O Hayat Benim 'de dengeler değişiyor. Bahar ve Ateş 'in yolları tamamen ayrılıyor. Artık Bahar diziden ayrılıyor. Ezgi Asaroğlu ve Keremcem aşkının bitmesinden hemen sonra dizide dengeler de değişti. 

Ateş bir kez daha merhametine yenilmemeye kararlıdır. Ansızın hayatına girip ona şantaj yapmaya kalkışan ama bir yandan da korkmuş, zavallı bir kız gibi görünen Reyhan’la arasına bir duvar örmeye çalışır. 

Bahar içinse veda vakti gelip çatmıştır. Hayatına hangi yoldan devam edeceğine karar verecektir artık... Mehmet Emir şirketini, ailesini korumak için çok riskli bir adım atmıştır. 

Hülya ise abisine yardım edebilmek uğruna herkesi harcayabilecek  kadar çaresizdir. Volkan’ın kendini kaybedip yaptığı bir hata, Efsun’la Nuran’ın, sadece onların değil, Arda ve Sultan’ın da hayatlarını bir anda altüst eder. Atahan Konağına elveda deyip Kısmetsiz Mahallesine, gecekondu yaşamına dönme vaktidir artık!

o hayat benim 111.bölüm ile ilgili görsel sonucu

Efsunsuz bir hayat mümkün mü? Arda için... Sultan için... Nuran için... Bahar için... Hayat nasıl devam edecek? Aile mahkemesi Nuran’la ilgili kararını verirken Efsun orada yok! Bahar, Nuran’a kol kanat gererken Efsun orada yok! 

Ölümün kollarına düşen sadece Efsun da değil! Ateş’in Cemre’yi adalete teslim etme çabası, bir yaşama daha mal olmak üzere. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak! 

Kısmetsiz Mahallesinde Zühal ve Seçil, Ganimet’i avuçlarına almak için uğraşmaya devam ediyor. Pertev’in ikiyüzlülüğü, yalanları işe yaramaya başlarken, Volkan üst üste yediği tokatlarla artık patlamanın sınırında... Efsunsuz bir hayat Volkan için de mümkün değil artık!

o hayat benim 111.bölüm ile ilgili görsel sonucu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü