O Hayat Benim 109.bölüm fragmanı bekleniyor 13 Kasım yeni bölümde neler olacak?

O Hayat Benim 109.bölüm fragmanı bekleniyor 13 Kasım yeni bölümde neler olacak?

O Hayat Benim 109.bölümde neler olacak merak ile bekleniyor. Nuran başka bir aileye verildi. Füsun ise Nuran'ın peşine düştü. Küçük Nuran koruyucu aileye hayatlarını karartarak Füsun'a dönmeye çalışıyor. Diğer yandan Bahar ve Ateş arasındaki buzlar çözüldü. O Hayat Benim yeni bölüm fragmanı dört gözle bekleniyor.

O Hayat Benim 109.bölüm fragmanı bekleniyor 13 Kasım yeni bölümde neler olacak?

O Hayat Benim yine pazar akşamlarının en çok izlenen dizisi olmaya devam ediyor. O Hayat Benim son bölüm ile yine dengeler bozuldu. Bahar ve Ateş arasındaki buzların eridiği düşünülse de bu o kadar kolay olmayacaktır. O Hayat Benim yeni bölümü ile 13 Kasım Pazar akşamaına damga vuracak. 

Nuran’ı koruyucu aileye bırakmak istemeyen Bahar ve Ateş canları pahasına her şeyi göze alır. Küçük kızı kurtarma amacı araları son zamanlarda kötü olan ikiliyi yeniden bir araya getirir. Öte yandan koruyucu aile de Nuran’a çok bağlanmıştır, ailenin amacı küçük kızı evlerine götürmektir. Küçük Nuran’ın koruyucu aileye engel olmak için yapabileceği tek şey onları bunaltmaktır. O Hayat Benim yeni bölümünde Kısmetsizler Mahallesinde de yeni koalisyon söz konusudur. Ortak olan Zühal ve Seçil’in amacı Ganimet’in evini ele geçirmektir. Bütün köprüleri yakan Cemre ise hainliklerinin ortaya çıkması üzerine soluğu yeniden Kenan’ın yanında alır. Her şeyden habersiz Nuran’ın peşine düşen Bahar’ı ise kötü bir sürpriz beklemektedir ancak bu sürpriz bir rastlantı sonucu Efsun’u bulacaktır.

O Hayat Benim yeni bölüm öncesi yayınlanan fragmanında takipçileri üzecek sahne

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Bahar’ı korumak uğruna yaralanan Ömer, onun için tüm tehlikeleri göze almaya hazırdı. Bahar'ın hayatını tehlikeye atan kişinin Nehir olduğu ise kısa süre sonra ortaya çıktı. Bahar ve Nehir son kozlarını oynamak için ölümün kıyısındaydı artık. Nehir’in önüne geçmek isteyen Ateş harekete geçtiğide ise her şey için çok geç kalmıştı. Öte yandan Efsun’un da Nuran’ı geri alabilme umutları azalmak üzereydi. Üstelik bir koruyucu ailenin Nuran’a yakınlık göstermesi umutlarını daha da tüketti. Nuran için her şeyi göze alan Efsun, Arda ve Nuran, hep birlikte olacakları, hiç ayrılmayacakları yeni bir hayata doğru kaçmaya kararlıydı.

o hayat benim 108.bölüm fragmanı ile ilgili görsel sonucu

O HAYAT BENİM DİZİSİNİN KONUSU

Konu hayatın ve aşkınsa, kadere asla teslim olma... O Hayat Benim'de küllerinden doğan aşklara ve hayata yenilmeden tutunma mücadelelerine hep birlikte tanık oluyoruz. Sırlar bir bir ortaya çıkmaya başlamıştır, artık işler kimsenin umduğu gibi gitmeyecek, herkesi şaşırtacak büyük gelişmeler yaşanacaktır. Bahar, Ateş ve Efsun için yepyeni bir dönem başlamıştır

o hayat benim 108.bölüm fragmanı ile ilgili görsel sonucu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü