Nursel Ergin'in sevgilisi Murat Akyer kimdir evli mi? Instagram paylaşımı şok etti

Nursel Ergin'in sevgilisi Murat Akyer kimdir evli mi? Instagram paylaşımı şok etti

Günlerdir konuşulmuştu Murat Akyer ve Nursel Ergin'in aşkı ama Murat Akyer bu aşkın olmadığını kesin ve net bir şekilde yalanlamıştı. Murat Akyer ve Nursel Ergin'in aşkı Nursel Ergin'in yaptığı paylaşım ile artık netlik kazandı. İşte merak edilen o paylaşım.

Nursel Ergin'in sevgilisi Murat Akyer kimdir evli mi? Instagram paylaşımı şok etti

Murat Akyer kimdir? Murat Akyer herkesin merak ettiği isim oldu. Nursel Ergin ile olan aşkı sonunda netlik kazandı ve artık onlar aşklarını saklamıyor. 'Var mısın Yok musun' yarışmasıyla ünlenen Nursel Ergin'in, işadamı Murat Akyer ile yasak aşk yaşadığı iddia edilmişti. Eşi Kamer Odabaşıo ile birlikte basın açıklaması yaan Murat Akyer ise iddiaları kesin bir dille yalanlamıştı.

 

Evliliğini 26 Ekim 2016 tarihinde resmi olarak bitiren Akyer, 2017 yılını 'aşk yok' dediği Nursel Ergin ile karşıladı.

Ergin, instagram hesabından Murat Akyer ile çektiği romantik fotoğrafları takipçileriyle paylaştı.

Nursel Ergin-Murat Akyer çiftinden romantik paylaşım

Nursel 'in sevgilisi olduğu iddia edilen Murat Akyer bir anda magazin gündeminde yerini almaya devam ediyor. Murat Akyer ve Nursel birlikte mi gerçekte merak konusu oldu. Murat Akyer'in evli olduğu iddia edildiği için tepkiler büyüdü. 

Murat Akyer son zamanlarda magazin gündeminde yerini almaya başladı. Murat Akyer ve Nursel isimli güzel sunucunun aşk yaşadığı iddiaları gündeme bomba gibi düşerken açıklama sonunda geldi ve bu iddiaların hepsini yalanlayan bir basın açıklaması geldi. 

Show TV'de yayınlanan "Nursel'in Mutfağı" programının sunuculuğu üstlenen Nursel Ergin'in, Murat Akyer ile yasak aşk yaşadığı iddiasına cevap geldi.

Kamer Odabaşıo Akyer-Murat Akyer çiftinin 'yasak aşk' iddiasına cevaı şöyle:
"17.10.2016 Pazartesi günü, star Tv de yayımlanan 'Duymayan Kalmasın' adlı programda "Nursel'in Mutfağında Yasak Aşk" başlıklı bir haber yayımlanmış olup bu haberde gerçeğe aykırı, incitici ve kişilik haklarımızı ihlal eden bilgi ve ifadelere yer verilmiştir.


Öncelikle belirtmek gerekir ki; Kamer Odabaşıo Akyer'e Şubat 2016 tarihinde teşhisi konulmuş olan 'Lenfoma' hastalığı çok başarılı bir tedavi süreci sonrasında Mayıs 2016 tarihinde tamamen yok olmuş ve kendisi o tarih itibariyle tamamiyle sağlığına kavuşmuştur, tedavi sürecinde Murat Akyer, eşinin ve çocuklarının yanından hiç bir zaman ayrılmamış, bu zorlu süreçte eşine maddi ve manevi yönden gereken her türlü desteği vermiştir. Dolayısıyla Kamer Hanımın hastalığının halen devam etmekte olduğu hususu kesinlikle doğru değildir.   

Bu sancılı süreç sonunda taraflar Temmuz 2016'da müştereken ayrılık kararı almışlar, Eylül 2016 tarihinde ise anlaşmalı olarak boşanmak için İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurmuşlardır. 26 Ekim tarihine atılı bulunan duruşmada kağıt üzerinde baki olan bu evlilik hukuken de son bulacaktır.

Tüm bunların yanı sıra Murat Akyer'in, Nursel Ergin'e Maslak'ta bir rezidans dairesi tuttuğu ve bu dairede onunla birlikte yaşamakta olduğu haberi de hiç bir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır.

Yapılmış olan bu haberden dolayı kamuoyunda ve sosyal çevrelerinde büyük sıkıntı yaşamış olan tarafların daha fazla incinmemesi için gerçeğin bu şekilde düzeltilmesini ve ortak açıklamamızın yasal başvuruya gerek kalmaksızın duyurulması konusunda hassasiyetlerinizi özellikle rica ederiz."

Kamuoyuna saygı ile duyurulur."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü