Nur Viral kiminle evleniyor, ne iş yapar merak konusu oldu

Nur Viral kiminle evleniyor, ne iş yapar merak konusu oldu

Nur Viral evleniyor. Beyaz T ekranlarında yayınlanan sabah programı sunan ünlü sunucu Nur Viral nikah masasına oturuyor. Nur Viral'in dün kına gecesi yapıldı. Yakın arkadaşı Nuray Sayarı geceden fotoğrafları sosyal medyadan paylaştı.

Nur Viral kiminle evleniyor, ne iş yapar merak konusu oldu

Nur Viral evleniyor. Henüz kiminle evlendiği netlik kazanmayan Nur Viral 'in dün kına gecesi oldu. Nur Viral'in daha önceki evliliğinden bir kızı var güzel sunucunun. 

NUR VİRAL KİMDİR?

Özel radyoların açılmasıyla birlikte yayın hayatına başlayan Nur Viral, farklı radyo kanallarında sunuculuk ve yayın yönetmenliği görevlerini üstlenmiştir. 

Türkiye'nin ilk sağlık programı sunucusu olan Viral, Tatlıses TV ile başladığı Sağlık programları serüvenine uzun yıllar muhtelif kanallarda devam etmiştir.

nur viral ile ilgili görsel sonucu

Nur Viral, 5 yıl boyunca, HAYAT AĞACI isimli kadın kuşağı programını Tatlıses TV ve ortak yayın yapan 40 yerel televizyon aracılığı ile izleyiciye ulaştırmıştır. 

Ünlü sunucu sırasıyla Kanal 7, TNT, Samanyolu TV, Show TV, Türkmax Gurme ve BEYAZ TV olmak üzere pek çok farklı kanalda yemek ve sağlık programları yapmıştır. 

Yemek yapmayı ve dünya mutfakları hakkında bilgi edinmeyi çok seven Viral, aynı zamanda bir Türk Sanat Müziği aşığıdır.

Güzel sunucu halen hafta içi her gün 11:00’da BEYAZ TV ekranında yayınlanan HAYATTA HER ŞEY VAR isimli kadın kuşağı programının sunuculuğunu yapmaktadır.

nur viral ile ilgili görsel sonucu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Şerife demirci     0000-00-00 Ne demek henüz kiminle evlendiği netlik kazanması demek hem kına yapılmış hemde böyle bir cümle sacma
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü