No 309'un yakışıklısı Furkan Palalı kimdir aslen nerelidir

No 309'un yakışıklısı Furkan Palalı kimdir aslen nerelidir

Fox tv ekranlarında yayınlanan no 309 dizisi her hafta çarşamba günü büyük bir ilgi ile takip ediliyor.Dizinin bu hafta yayınlanan bölümünde Onur ile Lale arasında buzlar erimeye başladı.Genç kızların sevgilisi olan Onur yani Furkan Palalı hakkında bilinmeyenleri sizler için derledik..

No 309'un yakışıklısı Furkan Palalı kimdir aslen nerelidir

1986 yılında Konya'da doğan Furkan Palalı, Ankara Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümü mezunudur. Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü'nde yüksek lisans yapmıştır. Ankara'da drama eğitimi, Tuncay Özinel'den tiyatro oyunculuğu eğitimi ve Ferdi Merter'den karakter oyunculuğu dersleri almıştır. 2011 yılında Best Model of Turkey ve Best Model of World yarışmalarında birinci olmuş ve adını duyurmuştur. Küçük Sırlar dizisinde karakter oyuncusu olarak kariyerine adım atmış daha sonra farklı projelerde yer almıştır.

Rol Aldığı Yerler
2016 - No:203
2016 - Somuncu Baba Aşkın Sırrı (Sinema Filmi)
2015 - Son Çıkış
2014 - Kızıl Elma
2013 - Aşk Emek İster
2012 - Son Yaz Balkanlar 1912
2011 - Hayat Devam Ediyor
2011 - Adını Feriha Koydum
2010 - Küçük Sırlar

Furkan Palalı

Adı Soyadı:
Furkan Palalı
Yaşı:
30 (27.10.1986)
Boyu:
1.90 cm
Kilosu:
81 kg
Burcu:
Akrep
Eğitim:
Ankara Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü
Göz Rengi:
Yeşil

16. Bölüm ÖzetiBölüm Tarihi: 05/10/2016 Önceki Bölüm


Onur ve Pelinsu’nun bar çıkışı yakalanmaları ertesi gün manşet olur. Haberleri gören Songül , Lale’nin etkilenmemesi için haberleri saklamaya karar verir. Bu arada olayın iç yüzünü araştıran Songül, kızlarla işbirliği yapar. Songül’ün gazabına uğrayan Onur ise Lale’yle aralarındaki ilişkinin bozulmasından korkar ve olanları anlatmak için doğru zamanı bekler.

Onur, 30 yaşında, Sarıhanlar Holding’in iki veliahdından öne çıkanı, kendini beğenmiş ama buna hakkı olduğunu düşünen, gece hayatını seven, pahalı ve lüks zevkleri olan, kibar, bir parça vurdumduymaz ve çapkın biridir. Amacı günün birinde holdingin başına geçmektir. Dedesinden öğrendikleri, aldığı eğitim ve hırslı yapısı dolayısıyla kısa zamanda ülkenin iş ve sosyete dünyasının kayda değer isimleri arasında yerini almıştır. Aşka ve evliliğe olan bakışı, zamanı geldiğinde yapılması gereken bir sorumluluktan ibarettir. Daha doğrusu bu, ailesine vermek istediği izlenimdir. Ancak Onur’un, bu müesseseye öyle kolay kolay geçmeye niyeti yoktur. Dedesinin vefatından sonra, vasiyeti doğrultusunda evliliğe biraz daha sıcak bakacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü