No: 309 son bölümde romantizm tavan yaptı 16.bölüm fragmanı bekleniyor

No: 309 son bölümde romantizm tavan yaptı 16.bölüm fragmanı bekleniyor

No: 309 'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Pelinsu ve Doktor'un kurduğu o korkunç tuzağa düşen Lale Onur'dan evlenmekten vazgeçer. Onur ise yaşadığı büyük hayal kırıklığı ile Lale ile aralarının açılmasına çok daha fazla rol oynar.

No: 309 son bölümde romantizm tavan yaptı 16.bölüm fragmanı bekleniyor

No 309'da Lale ve Onur aşkına nazar değdi. Lale bembeyaz gelinlikler içinde nikah masasında Onur'a hayır derken tüm davetlililer hayatlarının şokunu yaşadı. Herkes Lale'nin bu durumunu hamileliğe bağlasa da Pelinsu Lale'nin hayatını alt üst etmeyi başardı. No:309 yeni bölümü ile her çarşamba olduğu gibi 5 Ekim akşamı da Fox Tv ekranlarında yerini alacak. 

Onur ve Doktor Onur arasında yaşanan kavga Lale’yle Onur’un aralarının açılmasına sebep olur.. Lale artık emindir Onur’la evlenmeyecektir. Onur içinde durum farksız değildir o da Lale’ye çok sinirlidir. İkisinin de gergin ve bir o kadar da üzgün halleri ailelerinin gözünden kaçmaz, onları barıştırmak için harekete geçerler.. Acaba bu sefer de başarılı olabilecekler midir?

No: 309 15. yeni bölüm fragmanında Onur ve Lale arasında romantizm!

No: 309 son bölümünde, Lale’nin yaşadığı stres düğünün ertelenmesine sebep olur. Herkes Lale için endişelenmektedir. Lale’nin Onur’a soğuk davranmasının sebebini herkes yaşadığı strese bağlasa da, asıl neden farklıdır. Lale yaşadığı olayı doktor Onur’la paylaşır ve ondan destek alır. Bu arkadaşça yakınlaşmaları Onur cephesinde yanlış anlaşılmalara yol açar.. Özellikle Lale’nin evlenmekten vazgeçmesi, Onur’un Doktor Onur’a karşı iyice hırslanmasına sebep olur..

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hani     0000-00-00 Çoooooook guzal
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü