Reklamı Geç

No 309 16.bölüm fragmanı yayınlandı Onur zorda!

No 309 'da aşk çıkmazı yaşanıyor. Onur ve Lale arasında yaşanan gerginlik Pelinsu'nun işine yarayacak. Pelinsu Onur ile kameralara sarmaş dolaş bir halde görüntü verince Lale 'nin bunu görmemesi için elinden geleni yapsa da bu çok da mümkün olmaadı.

No 309 16.bölüm fragmanı yayınlandı Onur zorda!No: 309 'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Pelinsu ve Doktor'un kurduğu o korkunç tuzağa düşen Lale Onur'dan evlenmekten vazgeçer. Onur ise yaşadığı büyük hayal kırıklığı ile Lale ile aralarının açılmasına çok daha fazla rol oynar. 

No 309'da Lale ve Onur aşkına nazar değdi. Lale bembeyaz gelinlikler içinde nikah masasında Onur'a hayır derken tüm davetlililer hayatlarının şokunu yaşadı. Herkes Lale'nin bu durumunu hamileliğe bağlasa da Pelinsu Lale'nin hayatını alt üst etmeyi başardı. No:309 yeni bölümü ile her çarşamba olduğu gibi 5 Ekim akşamı da Fox Tv ekranlarında yerini alacak. 

no 309 16.bölüm fragmanı ile ilgili görsel sonucu

Onur ve Doktor Onur arasında yaşanan kavga Lale’yle Onur’un aralarının açılmasına sebep olur.. Lale artık emindir Onur’la evlenmeyecektir. Onur içinde durum farksız değildir o da Lale’ye çok sinirlidir. İkisinin de gergin ve bir o kadar da üzgün halleri ailelerinin gözünden kaçmaz, onları barıştırmak için harekete geçerler.. Acaba bu sefer de başarılı olabilecekler midir?

No: 309 15. yeni bölüm fragmanında Onur ve Lale arasında romantizm!

No: 309 son bölümünde, Lale’nin yaşadığı stres düğünün ertelenmesine sebep olur. Herkes Lale için endişelenmektedir. Lale’nin Onur’a soğuk davranmasının sebebini herkes yaşadığı strese bağlasa da, asıl neden farklıdır. Lale yaşadığı olayı doktor Onur’la paylaşır ve ondan destek alır. Bu arkadaşça yakınlaşmaları Onur cephesinde yanlış anlaşılmalara yol açar.. Özellikle Lale’nin evlenmekten vazgeçmesi, Onur’un Doktor Onur’a karşı iyice hırslanmasına sebep olur..

no 309 16.bölüm fragmanı ile ilgili görsel sonucu

 

Geçen hafta neler olmuştu?

Lale’nin yaşadığı stres düğünün ertelenmesine sebep olur. Herkes Lale için endişelenmektedir. Lale’nin Onur’a soğuk davranmasının sebebini herkes yaşadığı strese bağlasa da, asıl neden farklıdır. Lale yaşadığı olayı doktor Onur’la paylaşır ve ondan destek alır. Bu arkadaşça yakınlaşmaları Onur cephesinde yanlış anlaşılmalara yol açar.. Özellikle Lale’nin evlenmekten vazgeçmesi, Onur’un Doktor Onur’a karşı iyice hırslanmasına sebep olur..

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Murat Akyer kimdir ne iş yapar merak konusu oldu Nursel'in Mutfağı'nda şok iddia
Murat Akyer kimdir ne iş yapar merak konusu oldu Nursel'in Mutfağı'nda şok iddia
Ümran bebek öldü mü? Annesi babası yaşıyor mu merak edildi
Ümran bebek öldü mü? Annesi babası yaşıyor mu merak edildi