Nihat Doğan'dan Yavuz Bingöl'e çok sert gönderme!

Nihat Doğan'dan Yavuz Bingöl'e çok sert gönderme!

Pazar akşamı TRT 1 ekranlarında yayınlanan 15 Temmuz Şehitleri için “15 Temmuz Kahramanlarının Türkülerini Söylüyoruz” isimli konserin yankıları devam ediyor.

Nihat Doğan'dan Yavuz Bingöl'e çok sert gönderme!

Söylemezsem Olmaz isimli magazin programına yorumları ile farklı bir boyut getiren Nihat Doğan TRT ekranlarında pazar günü yapılan “15 Temmuz  Kahramanlarının Türkülerini Söylüyoruz” isimli konsere davet edilmediğini söyledi. Bu organisazyonda görevli olduğu iddia edilen Yavuz Bingöl hakkında şok eden açıklamalarda bulundu. 

'Yavuz Bingöl neredeydi! Tankın üzerine çıkıp çarpıştım, adamları alıp polise teslim ettim. Bir şey yapıyorsanız adaletli yapın Köprüden geçene kadar ayıya dayı demeyin. 7 Ağustos mitingine çağrılmadım. Bin tane sanatçı var 15 Temmuz'da alçak işgalci askerlerle FETÖ'nün askerleri ile savaşan halkı sokağa çağıran tek adamım, insanları uyaran tek insanım ama ben 7 Ağustos mitingine çağrılmadım. İl il sokak sokak dolaştım. Polat Yağcı baktım her yerde röportaj veriyor. Hep kendi adamlarını öne çıkarma hesapları yaptı. Ben canı pahasına rağmen sokaklarda olan insandım ama ne 7 Ağustos mitingine de TRT 'de yayınlanan o konsere çağrılmadım. Böyle organisazyonu ilk kez duydum.' diyerek oldukça sert bir tepki gösterdi. Yavuz Bingöl'ün bu iddialara ne diyeceği merak konusu oldu. 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü