Nazlı Çelik Altın Kelebek'e damgasını vurdu - Video

Boynundaki Ay Yıldızlı kolyesi ile askerinin polisinin her zaman her an yanında olan Nazlı Çelik Altın Kelebek'e damgasını vurdu. Altın Kelebek ödül töreninde Nazlı Çelik'in sarf ettiği sözler salonda uzun süre alkışlandı.

Nazlı Çelik Altın Kelebek'e damgasını vurdu - VideoAltın Kelebek'te en iyi haber sunucusu ödülünü alan Nazlı Çelik asker ve polise selam vererek büyük alkış aldı.Star TV'de Ana Haber Bülteni'ni sunan Nazlı Çelik, 2014'te de yılın en iyi haber sunucu seçilmişti.

"YİTİRİLEN CANLARIN SİZDEN BENDEN FARKLI OLMADIĞINI ANLATMAYA ÇALIŞTIK"
Ödülü almak için sahneye gelerek konuşma yapan başarılı sunucu şunları söyledİ: "İstanbul ve Ankara'nın göbeğinde patlayan o bombaların Doğu'da her gün canlar aldığını, o canların sizden benden farklı olmadığını anlatmaya çalıştık. Evlatlarını babasız bırakacağını bile bile ortaya konan hayatların sadece vatan sevdası uğruna yapıldığını anlatmaya çalıştık.

"ÜLKENİN POLİSİNE ASKERİNE SELAM YOLLUYORUM"
Fazla söze gerek yok, o Mehmetlerin hakkını ödemeye imkan yok. Bu anlayışla bu ülkenin her bir polisine askerine buradan selam yolluyorum, onları Allah'a emanet ediyorum, şehitlerimize rahmet diliyorum."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bir 'Kıvılcım' uğruna yuvasını yıkmıştı ama yeniden...
Bir 'Kıvılcım' uğruna yuvasını yıkmıştı ama yeniden...
Kafa kovana dönmüş!
Kafa kovana dönmüş!