Mustafa Topaloğlu'nun ilk karısı kimdir? Sevgilisi Derya Hanım 'ın görüntüleri

Mustafa Topaloğlu'nun ilk karısı kimdir? Sevgilisi Derya Hanım 'ın görüntüleri

Mustafa Topaloğlu'nun ilk karısı bir anda merak konusu oldu. Yıllarını Mustafa Topaloğlu'na veren ilk eşinin oğlu Çağlayan Topaloğlu canlı yayında annesinin nasıl bir haksızlık yaptığını anlatırken diğer yandan Derya Hanım'ın dayak yediği iddia edildi.

Mustafa Topaloğlu'nun ilk karısı kimdir? Sevgilisi Derya Hanım 'ın görüntüleri

Mustafa Topaloğlu'nun ilk karısından olan oğlu Çağlayan Topaloğlu bugün canlı yayına  telefon ile bağlanarak babasının bu olaylarını net olarak anlattı haklı olarak babasını anlattı. Derya Topaloğlu imam nikahlı eşi Mustafa Topaloğlu dayak yediği iddia edildi. Mustafa Topaloğlu’nun 18 yıllık imam nikahlı eşi ve 2 çocuğunun annesi Derya Topaloğlu'na şiddet uyguladığı iddia ediliyor.

Eşinin gözüne yumruk atarak, göz kemiğini kırdığını söylenen Topaloğlu’nun eşini arkadaşlarının gözü önünde dövdüğü söyleniyor.

Daha önce de şiddet gördüğünü söyleyen Derya Topaloğlu, Mustafa Topaloğlu’nun psikolojik tedaviye ihtiyacı olduğunu söyledi.

“DÖNERSEM BENİ ÖLDÜRÜR!”
Canlı yayına telefonla bağlanan Derya Topaloğlu, bir daha asla eşinin yanına dönmeyeceğini, dönerse imam nikahlı eşinin kendisini öldüreceğini söylüyor. Derya Hanım, olay günü, 66 yaşındaki türkücünün sessizce yanına geldiğini ve ortada hiçbir şey yokken, arkadaşlarıyla oturduğu kafede kendisine vurduğunu anlattı.  Riskli bir ameliyat geçiren Derya Topaloğlu'nun ailesini arayan Topaloğlu’nun, “Gözü kör olursa, koyun gözü taktırırım” dediği iddia ediliyor.

Mustafa Topaloğlu eşini dövdü

4 arkadaşıyla bir kafede oturduğu sırada ünlü şarkıcı bir anda kafeye girerek 18 yıllık eşini tanınmayacak hale getirene kadar dövdü. Bu durumu gören kafe sakinleri şaşkına döndü.

Bir anda neye uğradığı şaşıran ünlü şarkıcının eşi kafe çalışanları tarafından kurtarılarak acile kaldırıldı. Ameliyata alınan kadının vücudunun belirli bölgelerinde kırıklar tespit edildi. Müşade altına alınan kadının yaptığı açıklamalar ise kan dondurdu.” Sitenin kafesinde arkadaşlarımla oturuyorduk. Eşim bir anda kafeye girdi ve beni dövmeye başladı. Ağzıma, yüzüme, karnıma vurmaya başladı. Bu ilk değil daha öncede beni defalarca dövdü ama sigortam olmadığı için hastaneye gidemedim. Şimdiye kadar hep sustum ama bu ilk değil, daha öncede defalarca dövdü beni ama 2 çocuğum için sustum.

mustafa topaloğlu karısı ile ilgili görsel sonucu

Daha sonra ise beni arayarak korkma gözünü kaybettiysen koyun gözü taktırırım sana dedi. Çünkü göz kemiğim kırıldı. Bu durumu sosyal medya üzerinden de paylaşan kadın takipçilerini üzdü. Peki bu ünlü kim, herkesin çok sevdiği ve yaptığı esprilerle gündüm den düşmeyen sanatçı Mustafa Topaloğlu. Eşi Derya Topaloğlu’na acımaz bir şekilde şiddet uygulayan sanatçı Topaloğlu’nun bu hareketi sevenleri tarafından eleştiri konusu oldu.

mustafa topaloğlu karısı ile ilgili görsel sonucu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü