Mustafa Topaloğlu'nun ilk karısı kimdir, kaç çocuğu var? Derya Topaloğlu kimdir merak ediliyor

Mustafa Topaloğlu'nun ilk karısı kimdir, kaç çocuğu var? Derya Topaloğlu kimdir merak ediliyor

Mustafa Topaloğlu'nun ilk karısı ve sevgilisi bir anda magazin gündeminde yerini aldı. Mustafa Topaloğlu iddiaya göre sevgilisini hastanelik edecek şekilde dövdü. Bunun üzerine ilk dakikalarda şarkıcı oğlu Çağlayan canlı yayına katılarak çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Mustafa Topaloğlu'nun ilk karısı kimdir, kaç çocuğu var? Derya Topaloğlu kimdir merak ediliyor

Mustafa Topaloğlu'nun ilk karısı bir anda merak konusu oldu. Yıllarını Mustafa Topaloğlu'na veren ilk eşinin oğlu Çağlayan Topaloğlu canlı yayında annesinin nasıl bir haksızlık yaptığını anlatırken diğer yandan Derya Hanım'ın dayak yediği iddia edildi. 

Mustafa Topaloğlu'nun ilk karısından olan oğlu Çağlayan Topaloğlu bugün canlı yayına  telefon ile bağlanarak babasının bu olaylarını net olarak anlattı haklı olarak babasını anlattı. Derya Topaloğlu imam nikahlı eşi Mustafa Topaloğlu dayak yediği iddia edildi. Mustafa Topaloğlu’nun 18 yıllık imam nikahlı eşi ve 2 çocuğunun annesi Derya Topaloğlu'na şiddet uyguladığı iddia ediliyor.

Eşinin gözüne yumruk atarak, göz kemiğini kırdığını söylenen Topaloğlu’nun eşini arkadaşlarının gözü önünde dövdüğü söyleniyor.

Daha önce de şiddet gördüğünü söyleyen Derya Topaloğlu, Mustafa Topaloğlu’nun psikolojik tedaviye ihtiyacı olduğunu söyledi.

“DÖNERSEM BENİ ÖLDÜRÜR!”
Canlı yayına telefonla bağlanan Derya Topaloğlu, bir daha asla eşinin yanına dönmeyeceğini, dönerse imam nikahlı eşinin kendisini öldüreceğini söylüyor. Derya Hanım, olay günü, 66 yaşındaki türkücünün sessizce yanına geldiğini ve ortada hiçbir şey yokken, arkadaşlarıyla oturduğu kafede kendisine vurduğunu anlattı.  Riskli bir ameliyat geçiren Derya Topaloğlu'nun ailesini arayan Topaloğlu’nun, “Gözü kör olursa, koyun gözü taktırırım” dediği iddia ediliyor.

Mustafa Topaloğlu eşini dövdü

4 arkadaşıyla bir kafede oturduğu sırada ünlü şarkıcı bir anda kafeye girerek 18 yıllık eşini tanınmayacak hale getirene kadar dövdü. Bu durumu gören kafe sakinleri şaşkına döndü.

Bir anda neye uğradığı şaşıran ünlü şarkıcının eşi kafe çalışanları tarafından kurtarılarak acile kaldırıldı. Ameliyata alınan kadının vücudunun belirli bölgelerinde kırıklar tespit edildi. Müşade altına alınan kadının yaptığı açıklamalar ise kan dondurdu.” Sitenin kafesinde arkadaşlarımla oturuyorduk. Eşim bir anda kafeye girdi ve beni dövmeye başladı. Ağzıma, yüzüme, karnıma vurmaya başladı. Bu ilk değil daha öncede beni defalarca dövdü ama sigortam olmadığı için hastaneye gidemedim. Şimdiye kadar hep sustum ama bu ilk değil, daha öncede defalarca dövdü beni ama 2 çocuğum için sustum.

mustafa topaloğlu karısı ile ilgili görsel sonucu

Daha sonra ise beni arayarak korkma gözünü kaybettiysen koyun gözü taktırırım sana dedi. Çünkü göz kemiğim kırıldı. Bu durumu sosyal medya üzerinden de paylaşan kadın takipçilerini üzdü. Peki bu ünlü kim, herkesin çok sevdiği ve yaptığı esprilerle gündüm den düşmeyen sanatçı Mustafa Topaloğlu. Eşi Derya Topaloğlu’na acımaz bir şekilde şiddet uygulayan sanatçı Topaloğlu’nun bu hareketi sevenleri tarafından eleştiri konusu oldu.

mustafa topaloğlu karısı ile ilgili görsel sonucu

MUSTAFA TOPALOĞLU 'NDAN AÇIKLAMA

İddialarla ilgili Show Haber'e konuşan 'Uzaylı' lakaplı şarkıcı, "Allah şahittir 'Sen ne yapıyorsun' diye elimi şöyle bir savurdum, yüzük gözünün orasına değdi. Çıktım gittim. Gözü ağrımıştır, canı yanmıştır. Ona da hak veriyorum. 'Buraya inip muhabbet edeceğine önce kahvaltımı hazırlasaydın' dedim. O da 'Beni takip edeceğine arabanın sileceğini bükmüşler onu takip et' karşılığını verdi. Baktım ki başka bir şekilde beni şikayet ediyor. İnsanım ben, karıncayı incitmeyen bir yaratılışa sahibim. Nasıl döverim, nasıl darp ederim? Akrebi annesinin evinde öldürmedim, annesi biliyor. Ben kendimi biliyorum" dedi.


"SİLAHLA EVİ BASILIRKEN, TEHDİTLER SAVRULURKEN..."

Ünlü şarkıcının oğlu Çağlayan Topaloğlu, Kanal D'de ekrana gelen 'Renkli Sayfalar' programına telefonla bağlandı. Babasının eşini arkadaşları önünde dövdüğü ve göz kapağı kemiğini kırdığı iddiaları hakkında Çağlayan Toplaoğlu, "Çok üzüldüğüm bir şey, sadece Derya Hanım'ın size gönderdiği fotoğraflarla 35 yıllık sanat hayatı boyunca bir karıncayı bile incitmemiş, hep barıştan bahseden Mustafa Topaloğlu linç edildi. Babam bu saatte uyuyordur. Eminim ki olaylardan haberdar değildir. Haberi olsa canlı yayına bağlanır, hiçbir şeyin altında kalmaz. Derya Topaloğlu 16-17 yıl önce Hasibe Topaloğlu'nun evini basarken, hacılarda hocalarda gezerken, silahla evi basılırken, tehditler savrulurken, 2 tane çocuğu mutsuzluğa mahkum ederken kadın hakları neredeydi? Bu programlar neredeydi? Topaloğlu Ailesi'nde akli dengesi yerinde olmayan biri varsa bu Derya Hanım'dır. Bu kişi gecekonduda yaşayan, Mustafa Topaloğlu ile tanıştıktan sonra havuzlu siteye taşınan, son model cipiyle dolaşan, estetikçilerden çıkmayan bir insan. Nasıl ekonomik zorluk yaşıyor olabilir? Babamın bu şiddeti uygulayıp uygulamadığı konusunda bir bilgim yok. Eğer doğruysa, affedilir haklı görünür bir yanı yok.  Karıncayı dahi incitmemiş bir adam eğer bunu yaptıysa, neden yaptığı sorgulanmalı. Nedeni ne olursa olsun kabullenilebilir bir şey değil.  Babamın şuan uyuyor olması, sessiz kalıyor olarak algılanmasın" ifadelerini kullandı.
 
"KENDİ ELLERİMLE EVLENDİRİRDİM"

"Benim tüm mutsuzluğu yaşamış biri olarak Derya Topaloğlu ile görüşmem abes olur. Kimin üzerine ne var ne yok bilmiyorum. Sadece şu an yaşadığı hayatı söylüyorum. Annem Hasibe Topaloğlu, babama boşanma davası açmış, babam annemi vazgeçirmiştir. Bu da böyle bilinsin. Aralarında yaşanan bu olayın sebebini inanın ben de çok merak ediyorum. Emin olun ki bu yuva güllük gülistanlık bir şekilde kurulmadı. Eğer öyle olsaydı, babamı kendi elimle evlendirirdim" şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü