Mustafa Topaloğlu'ndan skandal açıklama

Mustafa Topaloğlu'ndan skandal açıklama

Mustafa Topaloğlu'nun 18 yıllık hayat arkadaşı Derya Topaloğlu'nu döverek hastanelik etmesi tepkilere neden olmuştu. Olayın ardındn bugün açıklama yapan Mustafa Topaloğlu pes dedirtti. Show habere konuşan Topaloğlu "Allah şahittir 'Sen ne yapıyorsun' diye elimi şöyle bir savurdum, yüzük gözünün orasına değdi. Çıktım gittim. Gözü ağrımıştır, canı yanmıştır. Ona da hak veriyorum. 'Buraya inip muhabbet edeceğine önce kahvaltımı hazırlasaydın' dedim" dedi.

Mustafa Topaloğlu'ndan skandal açıklama

Mustafa Topaloğlu’nun 18 yıl nikahsız birliktelik yaşadığı eşi ve 2 çocuğunun annesi Derya Topaloğlu'na şiddet uyguladığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

İddialarla ilgili Show Haber'e konuşan 'Uzaylı' lakaplı şarkıcı, "Allah şahittir 'Sen ne yapıyorsun' diye elimi şöyle bir savurdum, yüzük gözünün orasına değdi. Çıktım gittim. Gözü ağrımıştır, canı yanmıştır. Ona da hak veriyorum. 'Buraya inip muhabbet edeceğine önce kahvaltımı hazırlasaydın' dedim. O da 'Beni takip edeceğine arabanın sileceğini bükmüşler onu takip et' karşılığını verdi. Baktım ki başka bir şekilde beni şikayet ediyor. İnsanım ben, karıncayı incitmeyen bir yaratılışa sahibim. Nasıl döverim, nasıl darp ederim? Akrebi annesinin evinde öldürmedim, annesi biliyor. Ben kendimi biliyorum" dedi.


"SİLAHLA EVİ BASILIRKEN, TEHDİTLER SAVRULURKEN..."

Ünlü şarkıcının oğlu Çağlayan Topaloğlu, Kanal D'de ekrana gelen 'Renkli Sayfalar' programına telefonla bağlandı. Babasının eşini arkadaşları önünde dövdüğü ve göz kapağı kemiğini kırdığı iddiaları hakkında Çağlayan Toplaoğlu, "Çok üzüldüğüm bir şey, sadece Derya Hanım'ın size gönderdiği fotoğraflarla 35 yıllık sanat hayatı boyunca bir karıncayı bile incitmemiş, hep barıştan bahseden Mustafa Topaloğlu linç edildi. Babam bu saatte uyuyordur. Eminim ki olaylardan haberdar değildir. Haberi olsa canlı yayına bağlanır, hiçbir şeyin altında kalmaz. Derya Topaloğlu 16-17 yıl önce Hasibe Topaloğlu'nun evini basarken, hacılarda hocalarda gezerken, silahla evi basılırken, tehditler savrulurken, 2 tane çocuğu mutsuzluğa mahkum ederken kadın hakları neredeydi? Bu programlar neredeydi? Topaloğlu Ailesi'nde akli dengesi yerinde olmayan biri varsa bu Derya Hanım'dır. Bu kişi gecekonduda yaşayan, Mustafa Topaloğlu ile tanıştıktan sonra havuzlu siteye taşınan, son model cipiyle dolaşan, estetikçilerden çıkmayan bir insan. Nasıl ekonomik zorluk yaşıyor olabilir? Babamın bu şiddeti uygulayıp uygulamadığı konusunda bir bilgim yok. Eğer doğruysa, affedilir haklı görünür bir yanı yok.  Karıncayı dahi incitmemiş bir adam eğer bunu yaptıysa, neden yaptığı sorgulanmalı. Nedeni ne olursa olsun kabullenilebilir bir şey değil.  Babamın şuan uyuyor olması, sessiz kalıyor olarak algılanmasın" ifadelerini kullandı.
 
"KENDİ ELLERİMLE EVLENDİRİRDİM"

"Benim tüm mutsuzluğu yaşamış biri olarak Derya Topaloğlu ile görüşmem abes olur. Kimin üzerine ne var ne yok bilmiyorum. Sadece şu an yaşadığı hayatı söylüyorum. Annem Hasibe Topaloğlu, babama boşanma davası açmış, babam annemi vazgeçirmiştir. Bu da böyle bilinsin. Aralarında yaşanan bu olayın sebebini inanın ben de çok merak ediyorum. Emin olun ki bu yuva güllük gülistanlık bir şekilde kurulmadı. Eğer öyle olsaydı, babamı kendi elimle evlendirirdim" şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü