Mustafa Topaloğlu Derya Hanım'ı neden dövdü? Derya Topaloğlu kimdir Instagram hesabı

Mustafa Topaloğlu Derya Hanım'ı neden dövdü? Derya Topaloğlu kimdir Instagram hesabı

Mustafa Topaloğlu Derya Hanım'ı yani hayat arkadaşı Derya Hanım'ı dövdüğü iddia ediliyor. Bugün Kanal D ekralarında yayınlanan Renkli Sayfalar programında şok eden gelişme yaşandı. Mustafa Topaloğlu'nun 18 yıllık hayat arkadaşının magazin programına bağlandığı için dayak yediği iddia edildi.

Mustafa Topaloğlu Derya Hanım'ı neden dövdü? Derya Topaloğlu kimdir Instagram hesabı

Mustafa Topaloğlu'nun sevgilisi Derya hanımın dayak yediği haberi gündeme bomba gibi düştü. Mustafa Topaloğlu'nun hayat arkadaşının kapalı olduğu ve sonradan açıldığı da iddialar arasında. Merak ile Mustafa Topaloğlu'nun ne diyeceği merak ediliyor. 

İki çocuğunun babası Mustafa Topaloğlu'ndan dayak yediğini söyleyen Derya Topaloğlu, yüzünün fotoğraflarını Instagram sayfasında paylaştı.

Derya Topaloğlu fotoğrafların altına şu notu düştü:

"Bütün tanıdıklarımın bilmesini istediğim bir olay yaşadım. Beni bu hale 18 yaşımdan 33 yaşıma kadar yanında bulunduğum ve iki evlat verdiğim Mustafa Topaloğlu getirdi. Mustafa Topaloğlu, oturduğum sitenin kafeteryasında, bayan arkadaşlarımla bir masada otururken; sorgusuz sualsiz yanıma gelip gözüme yumruk attı. Attığı yumrukla 'ortiba' dedikleri, gözümün kemiği kırıldı. Çok ciddi bir ameliyat geçirdim. Şimdi ailemin yanındayım. Olaya şahit olan komşularım; sebepsiz ve durduk yere böylesi bir olayla karşı karşıya geldiğime tanıktır. Mustafa Topaloğlu'nun sebepsiz kavgaları fazlaca olmaktaydı. Bu son vuruşuyla sözde olan evlilik bitmiştir. Böylesi bir vahşeti Allah kimseye vermesin"

Mustafa Topaloğlu Derya Topaloğlunu hastanelik etti

Ağır bir operasyon geçiren ve şu sıralar ailesinin yanında olan Derya Topaloğlu, Renkli Sayfalar'a telefonla bağlandı. 'Yanına gidersem beni öldürecek' diyen Topaloğlu şunları söyledi:

"15 yıldır aynı evin içindeyiz. Ara ara tartışmalarımız oluyordu ama bu sefer boyut değiştirdi. 66 yaşında acilen tedavi görmesi gerekiyor. Bir daha o eve dönersem benim ölüm çıkar. Üzerime hiçbir şeyim yok. Sigortam bile yok. Çocuklarım o evde. Benim yanıma gelmek istiyorlar. "

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü