Murat Yıldırım kiminle evleniyor merak ediliyor! İmane El Bani nereli- kaç yaşında

Murat Yıldırım kiminle evleniyor merak ediliyor! İmane El Bani nereli- kaç yaşında

Yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım'ın kiminle evlendiği hayranları tarafından merak edilmeye başlandı. Burçin Terzioğlu'ndan boşandıktan sonra özel hayatı ile gündeme gelmeyen Murat Yıldırım gönlünü Faslı güzel İmane El Bani'ye kaptırdı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Facetime ile İmane El Bani'yi yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım'a istedi. Murat Yıldırım sevgilisi İmane El Bani ile nişanlandığı görüntüleri İnstagram hesabından yayınladı.

Murat Yıldırım kiminle evleniyor merak ediliyor! İmane El Bani nereli- kaç yaşında

İmane El Bani pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım'ın Faslı güzel İmane El Bani ile aşk yaşadığı gündeme gelmişti. 1 aydır İmane El Bani ile aşk yaşadığına yönelik haberler gündeme gelen Murat Yıldırım herkesi şaşırttı. Yıldırım sevgilisi İmane El Bani'ye ilan-ı aşk ettiği fotoğrafı instagram hesabından yayınladı. 

​Yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım'ın sevgilisi İmane El Bani son günlerin en çok merak edilen ismi olmaya devam ediyor. Özel hayatını sır gibi saklayan Murat Yıldırım'ın bir süredir Faslı güzel İmane El Bani ile aşk yaşadığı iddia ediliyordu. Murat Yıldırım sevgilisi ile olan fotoğrafını İnstagram hesabından yayınlayarak söylentilere müthiş bir yanıt verdi. Murat Yıldırım'ın İmane El Bani ile yakında evleneceği haberi de gündeme geldi. 

2008 yılında evlendiği Burçin Terzioğlu'ndan 2014 yılında boşanan 37 yaşındaki oyuncu, Londra'da tanıştığı Faslı oyuncu ve model Elbani ile aşk yaşamaya başlamıştı. İlişki, Yıldırım'ın sosyal medya paylaşımıyla ortaya çıktı.

Çok sayıda reklam filmi ve dizide rol alan kraliçe, iş için bulunduğu Mısır'dan tatil için Türkiye'ye geldi. Yıldırım'la Adana'da buluşan Elbani için Murat Yıldırım davullu zurnalı bir karşılama ekibi hazırladı. Sevgilisini alnından öperek karşılayan Yıldırım, bu kareye "Zaten özeldi" notunu düştü.

Imane Elbani Adana'ya olan yolculuğunu sosyal medya hesabından böyle paylaştı. Magazin kulislerinde dolaşan iddialara göre kısa bir süre önce tanışan ikilinin, dost çevresinde gerçekleşen bir nişan töreni yaptıkları ve yüzük taktıkları söyleniyor.

FAS'IN GÜZELİ

İmane Elbani Fas'ın yıldızlarından biri. Ortadoğu'da hayli şöhret sahibi. Murat Yıldırım boşandıktan sonra ilk kez yeni bir aşka yelken açtı. O isim de Faslı güzel oldu.

KEDİCİKLERİ ANIMSATIYOR

İmane Elbani instagram hesabında yaptığı paylaşımlar ile dikkat çekiyor.


Miss Arab World güzellik yarışmasında birinci seçilen Elbani Ortadoğu'da tanınan bir yıldız.

İSTANBUL'A GELİYOR

Elbani'yi havalimanında karşılayan Yıldırım'ın kız arkadaşına şehri gezdireceği öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Hanım, ünlü oyuncu Murat Yıldırım için 'Facetime' ile kız istedi.

HAYIRLI BİR BULUŞMA

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Hanım, ünlü oyuncu Murat Yıldırım ve Faslı sevgilisi Imane Elbani ile bir araya geldi.

'FACETIME' İLE İZDİVAÇ

Habertürk'ün haberine göre, kısa bir sohbetten sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan, facetime ile Imane Elbani'nin ailesiyle görüştü ve Elbani'yi istedi. Aileden de olumlu cevap alındı.

KABUL CEVABI GELİNCE

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a eşi Emine Erdoğan da eşlik etti.

FASLI SEVGİLİYLE NİŞANLI

Murat Yıldırım'ın İmane Elbani'yle birlikte olduğu iddiaları paylaştığı bir fotoğraf karesi ile doğrulanmıştı. Bu gelişmeler üzerine Yıldırım'ın Faslı sevgilisiyle önceki akşam nişanlandığı öne sürüldü.

ALYANSLAR DA TAKILDI
37 yaşındaki Yıldırım, sosyal medyadan paylaştığı ve Elbani'yi alnından öperken çekilen fotoğrafın altına şu notu düştü: "Zaten özeldi..." 

Elbani'nin parmağındaki alyans ise dikkatlerden kaçmadı.


TEK TAŞ DETAYI

Yıldırım'ın paylaşımı ve yüzük ayrıntısı sonrası ikilinin nişanlandığı öne sürüldü.

MISIR'DAN GELDİ

Çok sayıda reklam filmi ve dizide rol alan Elbani, önceki gün iş için bulunduğu Mısır’dan İstanbul’a gelmişti.

İKİNCİ EŞİ OLACAK
Yıldırım, 2008 yılında Burçin Terzioğlu ile evlenmiş 2014 yılında ise boşanmıştı.
MURAT YILDIRIM KİMDİR?

Hayatı
Annesi ve babası aslen Mardinli olan Yıldırım, babasının öğretmenlik görevi nedeniyle 1979'da Konya'da doğdu.Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümününden sekizinci senesinde mezun oldu.

Özel hayatı
20 Haziran 2008'de Fırtına dizisinin setinde tanıştığı Burçin Terzioğlu ile evlendi. 30 Haziran 2014'te ise boşandılar.

Yıldırım, Ekim 2015'te İstanbul 19. Ağır Ceza Mankemesi'nin kararınca "uyuşturucu kullanmak" suçundan 10 ay hapis cezasına çarptırıldı, "örgüt kurmak, yönetmek ve üye olmak" suçundan beraat etti. Mahkeme, hapis cezasının bir yıldan daha az olması nedeniyle cezayı erteledi.

Kariyeri
Tiyatro ve müziğe ilgi duyan Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Oyuncuları'na (YÜO) katıldı ve 3 yıl amatör olarak tiyatroda oynadı. YÜO'daki arkadaşları aracılığıyla televizyon dünyasına giren Yıldırım'ın televizyonla ilk tanışmasını sağlayan, 2003 yılında “Ölümsüz Aşk” dizisinin bir bölümünde küçük bir rol alması oldu. Fakat dizi yalnızca 11 bölüm sürdü.

2004 yılında Bütün Çocuklarım dizisinde "Mesut" karakterini canlandıran Yıldırım, oyunculuğa Büyük Yalan dizisi ile devam etti.

2006 yılında ilk uzun soluklu çalışması olan Fırtına dizisinde başrol oynayarak ün kazandı. Aynı yıl sinemada Altın Portakal ödülüne aday olan Araf filmi ile ilk kez başrol oynadı.

Başrolünü paylaştığı Tuba Büyüküstün ile Asi dizisinde "Demir" karakteri ile ününü perçinledi. Demir, 25 sene sonra, varlıklı biri olarak Antakya'ya geri dönen ve buradan toprak alan bir gençtir. Demir ve Asi arasında geçen gurur yüklü aşk ise dizinin konusunu oluşturmaktadır.

2009 yılında ise Asi dizisi sona erdikten sonra TMC yapım şirketi ile Aşk ve Ceza adlı dizi için anlaşma imzalayan Yıldırım, dizide başrolü oynadı.

2012'de Tims Productions'ın yapımcılığını üstlendiği Show TV'de yayınlanan Suskunlar'da Ecevit karakterini canlandırdı. Dizide çocuk yaşta başlarından geçen bir kaza sonucunda girdikleri çocuk hapishanesinde yaşadıkları kötü olayların ardından suskun kalmayı seçen dört çocuğun büyüdükten ve ayrı yollarda ilerledikten sonra bir gün intikam almak için bir araya gelmeleri anlatılır.


Son olarak 'Gecenin Kraliçesi'nde oynayan Murat Yıldırım'ın rol aldığı projeler ise şöyle:

FİLMLERİ

Organize İşler-(figüran), Araf-Cenk Güz Sancısı-Behçet, Kırımlı-Sadık Turan, Kocan Kadar Konuş-Sinan, Kocan Kadar Konuş: Diriliş-Sinan

DİZİLER
Ayrılsak da Beraberiz 
Hayat Bilgisi 
Patron Kim? 
Ölümsüz Aşk 
Bütün Çocuklarım 
Büyük Yalan 
Fırtına Ali 
Asi-Demir 
Ey Aşk Nerdesin
Aşk ve Ceza-Savaş 
Suskunlar-Ecevit 
Gecenin Kraliçesi-Kartal

imane el bani murat yıldırım murat yıldırım kiminle evleniyor imane el bani kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü