Murat sözünü tutup Dominik'e gitti

Murat sözünü tutup Dominik'e gitti

Son günlerin en çok izlenen programı Survivor olmaya devam ediyor. Programın yapımcısı Acun Ilıcalı yaptığı paylaşım ile takipçilerini şaşırttı. Daha önce O Ses Türkiye'de Murat Boz'dan Dominik'e gelme sözü alan Acun Ilıcalı'nın bu hafta misafiri vardı.

Murat sözünü tutup Dominik'e gitti

Survivor Ünlüler ve Gönüller çekimleri devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Acun Ilıcalı O Ses Türkiye'nin yakışıklı jüri üyesi Murat Boz'dan Survivor adasına gelme sözü almıştı. Murat Boz Acun Ilıcalı'ya verdiği sözü geciktirmeden tuttu. Acun Ilıcalı İnstagram hesabından yaptığı paylaşım ile takipçilerine bir sürpriz yaptı. 


Acun Ilıcalı Murat Boz’un da içinde olduğu bir kareyi herhangi bir not düşmeden İnstagram hesabından paylaştı. Bu fotoğrafı paylaşan Acun Ilıcalı’ya özellikle Murat Boz üzerinden çok sayıda yorum yapıldı. Herkes Boz’un neden orada olduğunu merak ederken, Boz’un Dominik’e Acun Ilıcalı’yı ‘Evet’ demesi için iknaya gittiğini yazanlar bile oldu. 160 binin üzerinde beğeni alan fotoğrafa yapılan yorumlardan biri de ‘Eser’i adada görmek istemiyoruz, o adadan gidene kadar Survivor izlemek yok’ şeklinde olandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü