Müge Anlı'nın eski kocası kimdir, ne iş yapar Parmağındaki yüzük merak ediliyor!

Müge Anlı'nın eski kocası kimdir, ne iş yapar Parmağındaki yüzük merak ediliyor!

ATV ekranlarında yayınlanan Tatlı Sert programının yapımcısı olan Müge Anlı'nın son zamanlarda canlı yayında dikkat çeken şey parmağındaki tek taşı oldu. O tek taşın kim tarafından alındığı merak konusu oldu. Müge Anlı'nın eski kocası kimdir merak ediliyor!

Müge Anlı'nın eski kocası kimdir, ne iş yapar Parmağındaki yüzük merak ediliyor!

Müge Anlı Türk televizyon tarihinin en başarılı ismi olmayı başaran bir isim oldu. Müge Anlı magazin muhabirliği ile başlayan televizyon hayatında bambaşka bir boyuta taşıdı işini. Müge Anlı başarısını adım adım yükseltti. Müge Anlı'nın adı çok sık anılmaya başlarken özel hayatı da merak konusu oldu. Müge Anlı kocasından neden boşandığı merak konusu oldu. 

Müge Anlı 'nın eski kocası Burhan Akdağ herkes tarafından merak konusu oldu. Müge Anlı bir çok kişinin başarmamdağını işi başaran Müge Anlı Türk Televizyon tarihinde büyük başarıya imza attı. Müge Anlı'nın boşandığı kocası merak konusu oldu. 

müge anlı ile ilgili görsel sonucu

Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Babası İhsan Anlı'dır.


Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı.2008'de gazeteci Burhan Akdağ'dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu.Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır.

müge anlı ile ilgili görsel sonucu

Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren'le FOX'ta, Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etmiştir.Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu.Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

müge anlı burhan akdağ ile ilgili görsel sonucu

müge anlı burhan akdağ ile ilgili görsel sonucu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü