Melisa Şenolsun kimdir-sevgilisi kim? Umuda Kelepçe Vurulmaz'ın Ceren'i

Melisa Şenolsun kimdir-sevgilisi kim? Umuda Kelepçe Vurulmaz'ın Ceren'i

Melisa Şenolsun pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Fox Tv'de yayınlanan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde Ceren'i canlandıran Melisa Şenolsun 24 Eylül 1996 doğumlu. Henüz 20 yaşında olan güzel oyuncu daha önce pek çok dizide rol aldı. Küçük Tatlı Yalancılar dizisi ile ekrana adım atan Melisa Şenolsun hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar haberimizin devamında sizlerle.

Melisa Şenolsun kimdir-sevgilisi kim? Umuda Kelepçe Vurulmaz'ın Ceren'i

Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde Ceren karakterini canlandıran Melisa Şenolsun pek çok kişi tarafından merak ediliyor. İlk olarak Küçük Tatlı Yalancılar dizisi ile ekrana gelen Melisa Şenolsun daha sonra Kiralık Aşk dizisinde oynadı. 

Melisa Şenolsun (d. 24 Eylül 1996 - İzmir), Türk oyuncu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğrencisidir.[1] Kariyerine 2015 yılı Türk dizisi Tatlı Küçük Yalancılar ile başlamıştır. İzmir Gelişim Koleji Anadolu Lisesi mezunu olan Melisa Şenolsun, Uğur Mumcu Bornova Devlet Tiyatrosunda çalışmıştır. Kiralık Aşk dizisinde Sude karakterini canlandırmıştır.

Melisa Şenolsun

Prenses dediysek öyle prensinin gelip onu kurtarmasını bekleyenlerden değildir Cemre. Kendi başına dimdik duran, kimse için karakterinden ödün vermeyen dürüst ve aklı başında bir kızdır. Bazen aklı ile duyguları arasında sıkışıp kalır ama o ikisini de dengeler. Kötülük kavramının ne olduğunu etrafındaki insanlardan dolayı çok biliyordur ama o her şeye rağmen iyi niyetini hep muhafaza eder. Doğrularından asla şaşmaz... Sadece Fırat için susmayı seçer. Sevdiği için yapıyordur bunu ama Fırat öğrendiğinde bunu ona nasıl anlatabilir ki?

Ağır bir drama dizisi çeken Melisa Şenolsun, çekimler sonrasında duygulandıklarını söylüyor. Şenolsun, "Bazen kendimi role gerçekten çok kaptırıyorum, üzülüyorum" derken yeni dizisi "Umuda Kelepçe Vurulmaz" dizisi için şu ifadeleri kullanıyor: "Hikayesi farklı. Sıradan bir konu değildi. O çocukların ıslahevinden okula nasıl gelebildiği konusunun temeli senaryoda iyi yazılmıştı. Bu yüzden içinde olmak istedim."

Milliyet'e konuşan Şenolsun sözlerine şöyle sürdürüyor: "Ekranda farklı işlere ihtiyaç var. Farklı role bürünmek oyuncu için de iyi bir tecrübe."

"Bazen kendimi rolüme gerçekten çok kaptırıyorum, hüzünleniyorum. Empati kurup, kendimi yedi çocuğun yerine koyduğum zaman çok üzülüyorum."

"Rolümden çıkıp eve gittiğimde Melisa olabiliyorum. Gerçekten bazen karakterlerin izi kalabiliyor. 'Kiralık Aşk'tan ayrıldıktan sonra bir ay Sude karakterinin enerjisini taşıdım."
-
"Genç yaştaki oyuncuların ekranda olması, genç bir oyuncu olduğum için hoşuma gidiyor. Her ülkede ve bütün mesleklerde genç isimlerin işleri devralmasını yenilenme olarak görüyorum. Ama popülerliğe kapılmayı doğru bulmuyorum."

"Marquis de Sade'in hayatını anlatan Erdal Beşikçioğlu'nun yönettiği ve başrolünde oynadığı 'Tüy Kalemler/Quills' oyununun prömiyerini yaptık. İnsanların ilk başta kabul edemeyeceği gerçekler anlatılıyor."

melisa şenolsun melisa şenolsun kimdir melisa şenolsun kaç yaşında melisa şenolsun sevgilisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Pınar     0000-00-00 Bence ceren ile fırat birbirlerine çok yakışıyorlar
xulikan     0000-00-00 senin ic uluruz biz seni sevdik hepde sevmek isdiyorus melisa sen biz im qalbimizdesin herzaman insalahada oylede geder senen birsey isdiyorum oda seni seviyoruz melisa melisa sen bizim herseymizin......
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü