Mehtap Taşkıran kimdir ne iş yapar şok eden diskalifiye!

Mehtap Taşkıran kimdir ne iş yapar şok eden diskalifiye!

Mehtap Taşkıran yarışmadan diskalifiye oluyor. Bugün sosyal medyada Mehtap'ın dikalifiye olduğu konuşulurken aynı zamanda kim odluğu da oldukça merak konusu oldu yeni izleyenler için. Mehtap Taşkıran namı diğer Yozgatlı Mehtap ile ilgili bilinmeyenler.

Mehtap Taşkıran kimdir ne iş yapar şok eden diskalifiye!

Mehtap Taşkıran geçen sezonda Kısmetse Our'da yarışmış gönlünün prensini arıyordu. Murat Özbakan ile büyük aşk yaşamıştı ama evlilik yolunda ilerleyememişti. Yeni sezonda da yarışmaya dahil oldu ama bu sezonda da sonu göremedi. 

Kısmetse Olur evi izleyicileri ekran başına topluyor, Kısmetse Olur evinin merak edilen gelin adaylarından olan Mehtap Taşkıran hakkında da birçok konu izleyicileri merak ettiriyor. Kısmetse Olur evinin Mehtap’ı 1985 yılında Yozgat’ta doğmuştur. Mehtap Taşkıran 1.71m boyunda ve 57 kilogram ağrılığında dır, Bankacılık ve Sigortacılık mezunu olan Mehtap Taşkıran yeşil gözlüdür.

KISMETSE OLUR MEHTAP HAKKINDA AYRINTILAR

Yarışmayı izleyenler tarafından sivri dilli olduğu anlaşılan Mehtap Taşkıran yarışmadan önceki yaşamında bir evlilik yaşamış ve boşanmıştır. Bu evlilikten doğmuş bir kız evlada sahiptir.
Kendine bir damat bulma arayışında olan Mehtap “Kısmetse olur” evindeki yarışmacılardan biri olan Murat Özbakan ile yakınlaşmıştır. Eşi olacak kişide aradığı kriterler arasında beyaz te ve romantizm vardır. Ayrıca. Eşi olacak kişinin dış görünüşü çok önemsemediğini belirten Mehtap, komik, kendini güldürebilecek erkeklerden hoşlandığını söylemektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü