Mehmet Tuna kimdir Şamdan'ın işletmecisi hastanelik oldu

Mehmet Tuna kimdir Şamdan'ın işletmecisi hastanelik oldu

Seda Sayan ve Sezen Aksu'nun aralarında sorun çıkaran o olay magazin gündemine bomba gibi düştü. Mehmet Tuna kap krizi geçirdi. Sezen Aksu ise hastanede Tuna'yı ziyaret etti. Peki Mehmet Tuna kimdir tanımayanlar merak konusu oldu.

Mehmet Tuna kimdir Şamdan'ın işletmecisi hastanelik oldu

Etiler Şamdan'ın işletmecesi olan Mehmet Tuna Seda Sayan ve Sezen Aksu arasında gerilime neden oldu. Seda Sayan'ın mülkünde kiracı olan Mehmet Tuna iddiaya göre kirayı veremeyince Seda Sayan tahlie edilmesini istedi Sezen Aksu ise kendi mülkünü para almadan Mehmet Tuna'ya vermesi gündem oluşturdu.

Seda Sayan’ın mülk sahibi olduğu Etiler Şamdan’ı tahliye ettirmesinin ardından devreye Sezen Aksu girmişti. Kalp krizi geçiren Şamdan’ın işletmecisi Mehmet Tuna’yı arayarak “Şamdan'ı benim Kanlıca'daki yalıma taşı 5 kuruş para istemiyorum” demişti.

Seda Sayan’ın “Sezen’in bakmakla yükümlü olduğu bir tane oğlu var. Ben koca sülaleye bakıyorum. Bana sitem edenler adamın mekanına gitseydiniz kirasını öderdi” sözleri üzerine gözler Sezen Aksu’ya çevrildi.

Kalp rahatsızlığı nedeniyle bir süredir Amerikan Hastanesi'nde tedavi gören Mehmet Tuna'yı önceki gün yakın dostları ziyaret etti. Ziyaretçiler arasında Sezen Aksu da vardı.

Mehmet Tuna’yı hastanede ziyaret eden Sezen Aksu çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtladı. “Ben yaptığım iyiliğin bilinmesini istemem. Ama Mehmet Tuna için çadırda bile şarkı söylerim” diyen Sezen Aksu,Seda Sayan’la ilgili sorulara ise şöyle yanıt verdi:

“Söylediklerim Seda Hanım’ı üzmek için değildi. Ben kimseyi üzmek istemem. Aramızda bir polemik yok. O aslında çok vicdanlı bir kadındır.Mehmet’in kafasının takılı olduğu bir konuydu, onu rahat ettirmek istedim.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü