Lindsay Lohan'dan Erdoğan'a övgüler

Lindsay Lohan'dan Erdoğan'a övgüler

Türkiye'ye geldikten sonra Müslüman olan Lindsay Lohan, Daily Mail gazetesine dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Lohan, ABD'nin yeni başkanı Trump'ın Türkiye'yi ziyaret etmesini ve Türkiye'ye destek vermesini istedi.

Lindsay Lohan'dan Erdoğan'a övgüler

Son günlerde Müslüman olduğu gündeme gelen Lindsay Lohan, sıradışı açıklamalarda bulundu. Daily Mail gazetesine açıklamalarda bulunan Lohan, Trump'ın Türkiye'ye destek vermesini istedi. 

Daha önce Suriyeli mültecilerin kaldığı kampları Türkiye'ye gelerek ziyaret eden Lindsay Lohan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a övgüler yağdırdı. 


Dünyaca ünlü ABD'li oyuncu, Donald Trump'ın Türkiye'deki mültecilerin durumunu ve mülteciler konusundaki yaptıklarını yerinde görmesinin Amerikan halkı için de önemli olacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın halkı tarafından sevilen biri olduğunu belirten Lohan, mülteciler konusunda yaptıklarını gördüğünü ve Erdoğan'ın büyük bir merhamet sahibi ve kalbi olduğunu kaydetti.

30 yaşındaki yıldız, mülteciler konusunda bir belgesel çalışması yaparak, mülteci sorununu dünyaya duyurmaya çalışacağını açıkladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü