Lerzan Mutlu'nun eski sevgilisi kimdir şok eden isim!

Lerzan Mutlu'nun eski sevgilisi kimdir şok eden isim!

Lerzan Multu'nun eski sevgilisi kim bir anda canlı yayında yaptığı itiraf ile şok eden merak edildi. Lerzan Mutlu bir çok isimle anıldı ama Serdar Bilgili ile büyük aşk yaşamıştı.

Lerzan Mutlu'nun eski sevgilisi kimdir şok eden isim!

Lerzan Mutlu Rekli Sayfalar programında bugün izleyicisi ile buluştu. Lerzan Mutlu geçen sezon Söylemezsem Olmaz koltuğunda oturmuştu. Oldukça iddialı açıklamalarda bulunan Mutlu oldukça duygusal anların yaşandığı canlı yayında nasıl aldatıldığını anlatmıştı. Lerzan Mutlu gözyaşlarına boğulmuştu. İşte o açıklama. 

'10 senelik büyük aşkım, ne gereksiz bir aşktı. Beni yılanların arasında hayvanat bahçesinde bıraktı. Çok cimriydi, sonradan Rus sevgilileri olmaya başladı. 4 senem onu unutmakla geçti. Ellerini çok beğenmiştim, bana çok aşık olmasına aşık olmuştum. Meğerse herkese karşı öyleymiş. 10 sene boyunca başkaları da olmuş ben sonra öğrendim. Bir gün Ortaköy’e çekime gidiyordum. Yayına 10 dakika vardı. Arabasını gördüm, tüm restoranlara baktım içeriye girip, sonra bir döndüm baktım karşısında Rus bir kadın vardı. Karşısında kadına bir şeyler anlatırken yanına gidip “Ee sonra” dedim, şoke oldu. Sonra çıkıp ağlayarak yayına gittim.”

Lerzan Mutlu'nun anlattığı bu olaydaki kişinin kim olduğu net olarak bilinmiyor ama iddialara göre Lerzan Mutlu Serdar Bilgili ile büyük aşk yaşamıştı. 

Lerzan Mutlu canlı yayında nasıl aldatıldığını anlattı

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü