Lerzan Mutlu Söylemezsem Olmaz'dan neden ayrıldı?

Lerzan Mutlu Söylemezsem Olmaz'dan neden ayrıldı?

Lerzan Mutlu Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz'dan ayrılmıştı. Oya Aydoğan 'ın ölümünden sonra izleyici tarafından büyük tepki alınca yapımcı Lerzan Mutlu ile yollarını ayırmıştı. Lerzan Mutlu bugün Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Renkli Sayfalar programı ile ekranlara gelecek.

Lerzan Mutlu Söylemezsem Olmaz'dan neden ayrıldı?

Lerzan Mutlu geçen sezon Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Söyelemzsem Olmaz programında moderatörlük yapıyordu. Masa arkadaşlarından olan Oya Aydoğan'a hakaret ettiği ve sık sık eleştirdiği iddia edilmişti. Oya Aydoğan bir anda rahatsızlanınca canlı yayında ekranlar yansıyanlara şahitlik eden izleyici büyük tepki gösterdi. Yapımcı ise Lerzan Mutlu ile yollarını ayırdı.

Yeni sezonda Söylemezsem Olmaz isimli programında yer almayan Lerzan Mutlu sezonun ortasında Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Renkli Sayflar programında yerini aldı. 

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in sunduğu Renkli Sayfalar'ın sunucuları değişiyor. Yeni sunucuların isimleri netlik kazanırken şok eden isim hiç şüphesiz Lerzan Mutlu oldu. 

Son zamanlarda özellikle magazin programlarının hızlı bir şekilde yükselişe geçmesi rekabeti de artırıyor. Geçen sene Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli programda moderatör olarak oturan Lerzan Mutlu Oya Aydoğan'ın ölümünden sonra yeni yayın döneminde o koltukta oturmamıştı.

lerzan

Lerzan Mutlu ‘Söylemezsem Olmaz’ programından ayrıldı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü