Lerzan 'Mutlu' oldu sonunda!

Lerzan 'Mutlu' oldu sonunda!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalar'ın sunculuarı usta gazeteci Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'ın yerine Lerzan Mutlu ve Şule Zeybek geliyor.

Lerzan 'Mutlu' oldu sonunda!

Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'ın suncuculuğunu yaptığı Renkli Sayfalar'ın yerine yeni magazin prgoramı başlıyor. Usta gazetecilerin yeni adresinin Fox Tv olduğu iddia edilse de henüz resmi açıklama gelmedi. 

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in sunduğu Renkli Sayfalar'ın sunucuları değişiyor. Yeni sunucuların isimleri netlik kazanırken şok eden isim hiç şüphesiz Lerzan Mutlu oldu. 

Son zamanlarda özellikle magazin programlarının hızlı bir şekilde yükselişe geçmesi rekabeti de artırıyor. Geçen sene Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli programda moderatör olarak oturan Lerzan Mutlu Oya Aydoğan'ın ölümünden sonra yeni yayın döneminde o koltukta oturmamıştı.

Oya Aydoğan 'ın son günlerinde iddialara göre Aydoğan'a baskı uyguladığı için usta oyuncunun stresli günler geçirdiği bu yüzden aniden rahatsızlandığı büyük tartışmalara neden oldu. İzleyici tarafından gönderilmesi yönünde çok fazla ileti alan Beyaz Tv yeni dönemde Lerzan Mutlu'yu kadrodan çıkarmıştı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalar 'da ise yaşanan sunucu değişikliği şok etti. Lerzan Mutlu ile Müge Dağıstanlı arasında geçen sene yaşanan gerginlik mahkemeye taşınmıştı. Bu sezonda Renkli Sayfalar'ın moderatörlerinden olan Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in yerine lerzan Mutlu ve Şule Zeybek'in oturacağı iddialar arasında yerini aldı. 

OYA AYDOĞAN 'IN ÖLÜMÜNDEN SONRA MÜGE DAĞISTANLI VE DENİZ AKKAYA ATEŞ PÜSKÜRDÜ

‘Günah Keçi’si ilan edildiğini söyleyen Mutlu, “bu 3 aylarda benim ciğerimi yakanların, ciğeri yansın” dedi. Kanal D’de program yapan Müge Dağıstanlı hakkında da zehir zemberek açıklamalarda bulundu. ‘Nasıl oluyor tek taraflı yayın yapıyorsunuz?’ diye Kanal D yönetimine seslendi. Kendisi hakkında ‘karalama’ kampanyası başlatıldığını söyleyen Mutlu, sinirli tavırlarıyla dikkat çekti. Ve hakkında açıklama yapanları savcılığa verdiğini ve Allah’a havale ettiğini açıkladı.


Deniz Akkaya da Lerzan Mutlu’nun sözlerinden nasibini aldı. Mutlu, Akkaya’yı da savcılığa verdiğini açıkladı. Hastaneye bir kez gittiğini ve daha gitmediğini söyleyen Mutlu, hastanenin dedikodu ortamına döndüğünü bu yüzden bir daha gitmediğini açıkladı.

lerzan

LERZAN MUTLU KİMDİR?

Lerzan Mutlu (d. 12 Şubat 1977[2] İstanbul), Türk şarkıcı ve televizyon sunucusu.

Lerzan Mutlu, 12 Şubat 1977 tarihinde, avukat bir baba ve ev hanımı bir annenin tek kızı olarak doğdu. Erenköy İlkokulu, Özel Kadıköy Kız Koleji’nde okuduktan sonra liseyi Yıldız Koleji'nde bitirdi. 10 yaşındayken babası kalp krizi sonucunda vefat etti. Liseyi bitirdikten sonra İsviçre'de bir özel üniversiteye kayıt oldu, ancak 6 ay sonra yarım bırakarak Türkiye'ye geri döndü. Konservatuar imtihanlarına girerek, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı'nı kazandı. Burayı da yarım bırakarak sahne ve televizyon çalışmalarına başladı 

ŞULE ZEYBEK KİMDİR?

Eski Kültür Bakanı Namık Kemal Zeybek'in kızı olan Şule Zeybek, 18 Kasım 1975’te İstanbul’da doğdu. Türk sunucu ve eski spiker aynı zamanda Aydın Doğan'ın eşinin yeğenidir.

Aydın Doğan teyzesi ile evlidir; yani eniştesidir. Aslen Sosyoloji mezunu olan Şule Zeybek daha sonra Reklam ajansında metin yazarlığı yapmıştır. 2000 yılında ise Yiğit Bulut ile evlenmiş ve Kanal D de haber spikerliği yapmıştır. Daha sonra Yiğit Bulut’tan boşanmıştır. Son olarak Yiğit Bulut ile evlenmiş ve 10 yıl evli kalmıştır. Bir çocuk annesidir. Sevgilisi şu anda bilinmemektedir

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü