Koray Kırcal kimdir? Sena Ağaoğlu'nun kocasının ailesi Mustafa Kırcal bilinmeyenleri

Koray Kırcal kimdir? Sena Ağaoğlu'nun kocasının ailesi Mustafa Kırcal bilinmeyenleri

Ali Ağaoğlu'nun kızı Sena Ağaoğlu'nun düğünü olay oldu. Çırağan Sarayı'nda gerçekleşen düğüne para su olup aktı. Ağaoğlu'nun kızı Sena Ağaoğlu'nun evlendiği Koray Kırcal ise pek çok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. Sena Ağaoğlu'nun hayatını birleştirdiği Koray Kırcal, Koç Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümü'nden mezun oldu. Bunun yanında Oxford Üniversitesi’nde ingiliz dili edebiyatı, Georgetown Üniversitesi’nde halkla ilişkiler, Yale Üniversitesi’nde ekonomi ve Kaliforniya Üniversitesi’nde yönetim alanında tahsil gördü.

Koray Kırcal kimdir?  Sena Ağaoğlu'nun kocasının ailesi Mustafa Kırcal bilinmeyenleri

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu kızını evlendirdi. Çırağan Sarayı'nda gerçekleşen düğün herkesi şaşırttı. Koray Kırcal ile bir süredir aşk yaşayan Sena Ağaoğlu'nun gelinliği oldukça gösterişliydi. Ali Ağaoğlu kızı Sena'nın Çırağan Sarayı'ndaki düğününe annesi Asiye Ağaoğlu ile birlikte katıldı.
 

Sena Ağaoğlu, geçtiğimiz pazar akşamı Çırağan Sarayı'nda düzenlenen düğün töreninde Koray Kırcal'la dünya evine girdi.

Ali Ağaoğlu'nun damadı Koray Kırcal hakkında merak edilenler ortaya çıkmaya başladı. Bursa'nın ileri gelen ailelerinden MSN Yapı'nın patronu Mustafa-Hülya Kırcal'ın oğlu olan Koray Kırcal, genç yaşına rağmen 5 üniversite bitirdi.


Koç Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümü'nden mezun olan Kırcal'ın, Oxford Üniversitesi'nde İngiliz dili edebiyatı, Georgetown Üniversitesi'nde halkla ilişkiler, Yale Üniversitesi'nde ekonomi ve Kaliforniya Üniversitesi'nde yönetim alanında tahsil gördüğü öğrenildi.Ali Ağaoğlu'nun kızı Sena Ağaoğlu bir süredir aşk yaşadığı Koray Kırcalı ile dünya evine girdi. 25 Aralık gecesi gerçekleşen düğün oldukça gösterişliydi. Sena Ağaoğlu'nun giydiği gelinlik ise görenleri şaşırttı. Çırağan Sarayı'nda gerçekleşen düğüne pek çok ünlü isim katıldı. 

24 Aralık'ta Koray Kırcal'la nikâh masasına oturacak olan Sena Ağaoğlu'nun kına gecesi, önceki akşam Beşiktaş Four Seasons Hotel'de yapıldı. 150 kişinin katıldığı organizasyonda Sena Ağaoğlu, Zuhair Murad imzalı gösterişli bir elbise giydi.

Hürriyet’in haberine göre, genç kızın eline kına yakıldığı sırada Ali Ağaoğlu, oğlu Alican ve müstakbel damadı Koray Kırcal ile kınayı ‘bastı'. Duygusal anların yaşandığı gecede ünlü işadamı zaman zaman gözyaşlarına engel olamadı.

KAYINPEDERDEN 23 KİLO ALTIN
 

Ali Ağaoğlu'nun damadına köşk hediye etmesi, Bursalı dünürünü harekete geçirdi. Kayınpeder Koray Kırcal da 23 yaşındaki gelini Sena'ya 23 kilo altın takıp altta kalmadı.


Bülent Cankurt bugün Günaydın'da erkek tarafının takılarını kaleme aldı:

Okumuşsunuzdur; Forbes'ın her yıl açıkladığı Türkiye'nin en zengin kişileri listesine, 1.75 milyar dolarlık servetiyle bu yıl 10'uncu sıradan giren işadamı Ali Ağaoğlu ilk kez kayınpeder olmanın mutluğunu yaşıyor. İlk ve tek nikahlı eşi Semra Ağaoğlu'ndan olan kızı Sena, Bursa'nın ileri gelen ailelerinden MSN Yapı'nın patronu Mustafa-Hülya Kırcal'ın oğulları Koray ile evlendi. Ağa'nın damadına emirgan'da satın aldığı 8 milyon dolarlık köşkün tapusunu düğün hediyesi olarak vermesi herkesin dilinde.

ALTINLAR YAKLAŞIK 3 MİLYON LİRA EDİYOR
Ali Ağaoğlu'nun düğün hediyesi herkesin dilinde ama damadın babası Mustafa Kırcal'ın ne taktığını kimse bilmiyor.
Dünürü gibi inşaatçı olan, oğlunun düğünü için kesenin ağzını sonuna kadar açan Mustafa Kırcal'ın, gelini Sena Ağaoğlu'na düğün hediyesi olarak ne taktığını da benden öğrenin. Kayınpeder Mustafa Kırcal, 23 yaşındaki gelinine yaşı kadar, yani 23 kilo altın taktı! Sizi hesaplama derdinden de kurtarayım.
Dün altının gramı 128 lira olduğuna göre 23 kilo altının değeri 2 milyon 944 bin lira ediyor.

KAYINVALİDEDEN GELİNİNE 1 MİLYON €'LUK MÜCEVHER
Dünürü gibi ilk kez kayınpeder olmanın mutluluğunu yaşayan Mustafa Kırcal, görünen o ki, hiçbir masraftan kaçınmamış. Gelinlik için Zuhair Murad'a 300 bin Euro ödediği konuşulan Kırcal, oğlunun eşine hediye etmesi için 450 bin Euro'luk 10 kıratlık bir tektaş ile 450 bin Euro'luk bir de gerdanlık satın almış. Eşi Hülya Hanım'ın gelinine yaklaşık 1 milyon Euro'luk mücevher taktığı konuşuluyor. Çırağan Sarayı'nda 600 kişilik düğünü de hesaba katarsak, Koray ile Sena'nın düğünü Mustafa Bey'e yaklaşık 20 milyon liraya mal olmuş gibi görünüyor.

KORAY KIRCAL KİMDİR?
Ali Ağaoğlu'nun kızı Sena Ağaoğlu ile evlenmeye hazırlanan Koray Kırcal, Koç Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümü'nden mezun oldu. Bunun yanında Oxford Üniversitesi’nde ingiliz dili edebiyatı, Georgetown Üniversitesi’nde halkla ilişkiler, Yale Üniversitesi’nde ekonomi ve Kaliforniya Üniversitesi’nde yönetim alanında tahsil gördü.

ALİ AĞAOĞLU KİMDİR?

Ali Ağaoğlu, 3 Mart 1954 tarihinde Trabzon'un Of ilçesinde doğdu. Babası Mithat Ağaoğlu, İstanbul'da dönemin tanınmış müteahhitleri arasında idi. Babasının da etkisiyle gençlik yıllarında bir yandan okuyup bir yandan da inşaatlarda bu mesleği temelden öğrenmiştir. 1975 yılında babasının geçirdiği ciddi bir kalp rahatsızlığı sonrasında bir süreliğine aile işlerinin başına geçti; bu dönemde iş yükünden dolayı liseyi yarıda bırakmak zorunda kalmıştı.[3]

Ağaoğlu Şirketler Grubu

Babasından ise ticari anlamda yollarını 1977 yılında ayırmasının ardından Ağaoğlu Şirketler Grubu'nu kuran Ali Ağaoğlu, kısa bir süre içerisinde inşaat, turizm ve hizmet sektörünün Türkiye'deki en büyük isimlerinden birisi oldu. 1981 yılından itibaren toplu konut siteleri üretmeye başlayan Ağaoğlu Şirketler Grubu, özellikle 1990’lı yılların sonlarında başladığı “My” konseptli yaşam alanları ile Türkiye'de inşaat sektörünün geleceğini belirleyen isim oldu ve My World, My Office, My Towerland gibi projeleri ile Ataşehir, Ayazma ve Çekmeköy bölgelerine büyük bir canlılık getiren Ağaoğlu Şirketler Grubu, 2010 yılını 1 milyar TL’lik bir ciroyla kapatırken, 2011 yılı için kendisine 2 milyar TL’lik bir hedef koyarak alanında liderliği sürdürmektedir.

Ali Ağaoğlu, Ekonomi dergisi Forbes'in 2012 yılında yayınladığı “En Zengin 100 Türk” listesinde 10'uncu sırada yer aldı. Mart 2013 itibariyle Forbes'in yaptığı araştırmaya göre, 2.7 milyar ABD doları servetiyle, Türkiye'nin 8., dünyanın ise 527. en zengin iş adamıdır. Türkiye Vergi Rekortmeneleri Listesinde ilk kez 2008 yılında yer almıştır.[3]

Kişiliği

Şirketinin televizyonda yayınlanan reklamlarında rol alarak halk ile yakın ilişkiler kuran, farklı bir iş adamı profili çizen Ağaoğlu, iş yaşamının yanı sıra özel hayatı ve lüks araba tutkusuyla da kendisinden bolca söz ettirdi. Aralarında Ferrari, Tesla ve Bentley’in de bulunduğu lüks araba koleksiyonu ile pek çok gazeteye ve tv programına haber olan başarılı iş adamı, lüks araba tutkusu ile tanınmaktadır.

30 milyon dolara Marmaris’teki Çiftlik Adası’nı satın aldığı konusuna değinerek “Beğendiğimi 5 dakikada alırım. Orayı ailem için satın aldım. İçinde taş evler var” demiştir.

Özel hayatı

Ali Ağaoğlu halen ayrı yaşadığı ilk eşi ile evlidir ve bu evlilikten iki çocuk sahibidir. Nikahlı ve nikahsız tüm ilişkiye girdiği kadınlardan toplam 5 çocuğu vardır. İlerleyen yaşına rağmen günde 15 ila 17 saat arasında çalışarak kendisini dinç tuttuğunu belirtmektedir. Ali Ağaoğlu'nun 6 evi vardır, bunlar: Ataşehir'de nikahlı eşi Semra Hanım'ın oturduğu evi, Ayten Alar'ın oturduğu Altunizade'deki ev ve "Bekarlık evim" dediği Vaniköy'deki evi. Ortaköy’de oturduğu köşk.

Ağaoğlu’nun bunlardan başka Burcu.K. adlı bir kadından, (d.2004) E.İ. Ağaoğlu isminde bir erkek çocuğu daha vardır. Ağaoğlu bu 4’üncü çocuğunu, 2005 yılında mahkeme kararıyla kabul etmek zorunda kalmıştır.

koray kırcal koray kırcal kimdir sena ağaoğlu ali ağaoğlunun kızı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü