Kısmetse Olur yeni bölüm ne zaman?

Kısmetse Olur yeni bölüm ne zaman?

Kısmetse olur haftanın finali pek çok kişi tarafından bekleniyor. Hafta içi her gün ekrana gelen Kısmetse Olur'un Pazar günü yeni bölümü yayınlanmadı. Kısmetse Olur haftanın finali ile 13 Aralık Salı günü ekrana gelecek. Kısmetse Olur Haftanın finali saat 12:45'te yayınlanacak.

Kısmetse Olur yeni bölüm ne zaman?

Kısmetse Olur haftanın finali merakla bekleniyor. Kısmetse Olur evine haftanın finalinde bir kişi daha veda edecek. Yoğun bir haftanın ardından evde birçok gelişme yaşanmış ve dengeler değişmişti. Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı bize bu hafta neler olacağına dair ipuçları veriyor.

Evlilik programı Kısmetse Olur’un dün gece yayınlanacak olan eleme bir diğer adıyla haftanın finali bölümünün yayın akışından çıkartıldı. Elenecek ismin belirleneceği Kısmetse Olur haftanın finali bölümü ertelendi.​

Türkiye'de cumartesi akşam saatlerinde gerçekleştirilen canlı bomba saldırısı nedeniyle yasta! 10 Aralık 2016 tarihinde İstanbul'da meydana gelen menfur terör saldırısı sonucunda pek çok polis ve sivil yaralandı, hayatını kaybetti. Olaylar sonucunda ülke genelinde ulusal yas ilan edildi. Bu nedenle birçok kanal yayın akışında değişikliğe giderek eğlence programlarını yayın akışından çıkardı.

Bu programlardan biri de Kısmetse OIur programı oldu. Peki Kısmetse Olur eleme bölümü ne zaman? Kısmetse Olur Haftanın bölümü 13 Aralık Salı yani yarın 12.45'de yayınlanacak.

 

KISMETSE OLUR GEÇEN HAFTANIN FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Kısmetse Olur evinde geçen hafta; Gergin bir eleme gecesi yaşanırken evlilik hayallerine veda eden aday, yapılan oylama ile belli olmuştu. Kısmetse Olur evinin sevilen gelin adayı Nazlı, yarışmaya veda etmişti. Nazlı'nın vedasının ardından eve iddialı bir gelin adayı giriş yapmıştı. Yeni gelin adayı Sibel, öz güveni ve güzelliğiyle damat adaylarını etkisi altında almıştı.

kısmetse olur yeni bölüm ne zaman kısmetse olur haftanın finali
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü