Kısmetse Olur yayından kaldırıldı mı neden yok merak ediliyor

Kısmetse Olur yayından kaldırıldı mı neden yok merak ediliyor

Kanal D ekranlarında yayınlanan evlendirme programı olan Kısmetse Olur Bugün yayınlanacak mı merak ediliyor. Beşiktaş'taki patlama sonrasında alınan karar ile milli yas ilan edildi. Kısmetse Olur'un final bölümü de pazar gecesi yayınlanmadı.

Kısmetse Olur yayından kaldırıldı mı neden yok merak ediliyor

Kısmetse Olur bugün yayınlancak mı izleyicisi tarafından merak ediliyor. Kısmetse Olur final bölümü Pazar günü yayınlanmadı. Bugün de milli yastan dolayı ekranlarda yerini almayacak diye bekleniyor. Kısmetse Olur yarışmasının her hafta Pazar günlerinde yapılan haftanın finalinin bu hafta yayınlanmayacağı Kanal D yayın akışında da netlik kazandı. Dün gece Beşiktaş'ta çevik kuvvet polisine düzenlenen hain saldırı sonrasında alınan bu karar doğrultusunda Kısmetse Olur haftanın finalinin ertelendiği ve iptal edildiği gözlerden kaçmadı.
 
KISMETSE OLUR 11 ARALIK NEDEN YOK?
 
Kısmetse Olur yarışması haftanın finali 11 Aralık Pazar gecesinde Kanal D ekranlarında olmayacak. Onun yerine ise saat 23.30'da Mevlid Kandili Özel programını Kanal D ekranlarında izleyebilirsiniz. Beşiktaş'ta dün gece gerçekleşen hain saldırının ardından 38 şehit haberi sonrasında Kanal D bugünkü yayın akışından Kısmetse Olur haftanın finali programını kaldırdı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cem Yılmaz'ı sevmek zorunda mıyım?"
Gupse Özay'ın amcası öldü
Gupse Özay'ın amcası öldü